PARTNER

Tym gwiazdom w codziennym życiu pomaga… przyjaźń!

Najlepszym przykładem jest księżna Meghan!

Xymena Borowiecka 16 listopada 2018 11:20
Materiał partnera

Przyjaciół i życzliwych osób potrzebuje każdy z nas, a szczególnie gwiazdy, które codziennie mierzą się z ogromną presją i znajdują się pod nieustanną obserwacją. Życie na świeczniku bez wątpienia nie jest przyjemne, ale tym, którzy odnaleźli swoje bratnie dusze jest zdecydowanie łatwiej! Które osobowości z show-biznesu zawsze mogą liczyć na pomocną dłoń? Przekonajcie się!

 

George Clooney i Brad Pitt

Przystojni aktorzy od lat są dla siebie prawie jak bracia, którzy wspierają się w najtrudniejszych momentach życia. George Clooney przyznał w jednym z wywiadów, że uważa Brada Pitta za jednego z najlepszych facetów w całym Hollywood i powiernika swoich sekretów. Dodał także, że choć nie mogą widywać się często ze względu na brak czasu, to czasami wpadają do siebie i urządzają sobie… motocyklowe przejażdżki.

Brad, który jest w trakcie rozwodu z Angeliną Jolie, szczególnie teraz potrzebuje pomocy George'a. Zdobywca Oscara za rolę w filmie Operacja Argo zapewnia, że nie zostawi go w potrzebie.

Brad jest jednym z tych niesamowitych ludzi, których podarował mi los.

Taki przyjaciel to prawdziwy skarb!

brad-pitt-george-clooney
Fot. East News

 

Księżna Meghan i Priynaka Chopra

37-letnia księżna Sussex każdego dnia stara się dostosować do reguł panujących na brytyjskim dworze, ale wciąż zalicza mniejsze i większe wpadki. Nietrudno sobie więc wyobrazić, że silnie je przeżywa, zwłaszcza, gdy opinia publiczna krytykuje jej brak manier lub zbyt mało oficjalny strój. Jest jednak osoba, na która zawsze stanie w jej obronie. To aktorka Priyanka Chopra, najlepsza przyjaciółka Meghan.

meghan markle, priyanka chopra
Fot. Instagram

Zawsze sądziłam, że Meghan jest superstylową dziewczyną. Ma klasę, jest niezwykle szykowna we wszystkim, w czym się pokaże!

Krótko po tym, jak Meghan wyszła za mąż, także ona znalazła miłość swojego życia. Priyanka Chopra i Nick Jonas niedawno ogłosili zaręczyny, a ich zdjęcie wykonane z tej okazji to wierna kopia tego, które Alexi Lubomirski zrobił Harry'emu i Maghan w listopadzie 2017! 

Meghan i Harry, Nick i Priyanka
Fot. East News

Według nas, obie pary przepięknie razem wyglądają!

 

Matt Damon i Ben Affleck 

Ben Affleck i Matt Damon przyjaźnią się od dzieciństwa, czyli prawie… 40 lat! Obaj panowie dorastali w Bostonie i to właśnie tam toczy się akcja ich pierwszego, wspólnego filmu Buntownik z wyboru.

Niestety, Bena spotykają ostatnio same kłopoty. Walczy z nałogiem (już po raz trzeci przebywa na odwyku) i próbuje załagodzić konflikt z byłą żoną, aktorką Jennifer Garner. Aktor otwarcie mówi o swojej chorobie i jest pełen wiary, że przy pomocy bliskich uda mu się pokonać wszystkie przeszkody:

Mam wspaniałych przyjaciół. Mam Mata Damona i brata, z którymi się wychowałem i którzy cały czas udzielają mi wsparcia.

Jak widać, prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko!

ben affleck matt Damon
Fot. East News

Nicole Kidman i Naomi Watts

Aktorki poznały się na długo przed tym, zanim stały się sławne. Obie pochodzą z Australii, a nawet uczyły się w tym samym liceum! Naomi Watts w wielu wywiadach podkreślała, że to właśnie dzięki Nicole nie zrezygnowała z aktorstwa! Przyjaciółka, która gwiazdą kina została już na początku lat 90., często wspierała Naomi w chwilach zwątpienia, której droga do szczytu kariery była nieco dłuższa...

Nicole zawsze powtarzała mi, że wystarczy jedna rzecz, że muszę trafić na film, który odniesie sukces i wszystko się zmieni.

Natomiast Nicole wielokrotnie wspominała, że jest dumna z ich przyjaźni. Tym bardziej, że wśród aktorek Hollywood to rzadkość. Co ciekawe, obie panie często udowadniają na swoich instagramowych profilach, że #NajlepiejRazem!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Naomi Watts (@naomiwatts)

Materiał powstał we współpracy z marka Odra.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.