Damian Duda 26 lutego 2017 11:15
1/7
Tomasz Karolak, Doda, Ewa Chodakowska, Roma Gąsiorowska VIVA! cytaty tygodnia
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO, Marlena Bielinska/MOVE, Marlena Bielińska/Move, Adam Pluciński/MOVE
1/7

Kolejny tydzień za nami! Gwiazdy w wywiadach często mówią o rzeczach, które rozśmieszają nas do łez. Aktorzy, piosenkarze czy politycy w trakcie rozmów z dziennikarzami są w stanie zabrać głos w niemal każdej sprawie. Najwięcej zabawy jest jednak wtedy, kiedy ich wypowiedzi zostają wyjęte z kontekstu, co zazwyczaj wywołuje śmiech i niedowierzanie. Czasem są one prawdziwe, czasem wydają się nieprawdopodobne, ale spełniają swoją funkcję: bawią odbiorców.

 

Tym razem nie zabraknie polityki – za co z góry przepraszam. Niestety, na łamach naszego cyklu w tym tygodniu nie zagości ponownie Janusz Piechociński. Po tym jak podzielił się z internautami nieznanymi dotąd badaniami dotyczącymi papryczki czerwonej, jedzenie której wpływa na długość życia, nie doszliśmy jeszcze do siebie. Tym razem miejsce  byłego szefa Ludowców zajął Jarosław Kaczyński.

 

Zobacz też: Najlepsze wypowiedzi tego tygodnia: Minge, Mercedes, Krupa, Woźniak-Starak

 

Już po raz kolejny, w ramach cyklu „Oni to naprawdę powiedzieli", przytaczam dla Was najlepsze cytaty minionego tygodnia.

 

Przeczytaj też: Najlepsze wypowiedzi tego tygodnia: Górniak, Gojdź, Szostak i Kret​

 

2/7
Doda
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
2/7

Od lat krążą legendy o zarobkach gwiazd. Jaka jest prawda? Wydawałoby się, że znają ją jedynie sami zainteresowani, chociaż jak wyznała Doda w ostatnim w wywiadzie, również oni mają z tym problem.

 

Zobacz też: „Stać mnie na wszystko’’. Czy Doda jest najbogatszą polską gwiazdą? Artystka opowiedziała o swoich zarobkach

 

Artystka była gościem programu Grzegorza Jankowskiego, „Polska w kawałkach’’. Były naczelny „Faktu’’ powiedział, że wizerunek Dody jeszcze 9 lat temu był wart 90 milionów. Gwiazda wywołana do odpowiedzi, zastanawiała się... czy przypadkowo takiej sumy do tej pory nie zarobiła.

 

Nie wiem, czy zarobiłam 90 milionów złotych, nie mierzę się miarą pieniądza. Może dlatego, że te pieniądze mnie lubią, ciągną do mnie’, powiedziała wokalistka.

 

Trzeba sobie jednak zadać pytanie: czy 90 mln złotych to kwota, do której powinno się przywiązywać?

3/7
Tomasz Karolak
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
3/7

Tomasz Karolak w jednym z ostatnich wywiadów podkreślił, że ze zdrady wynikają również... dobre rzeczy.

Obserwowałem zdrady, z których w późniejszym terminie, po tak zwanym odpokutowaniu, wynikały dobre rzeczy. Czasem jest tak, że zdrada doprowadza do wyczyszczenia relacji między parą i to pozwala zacząć wszystko od nowa. Oczywiście nie mówię tego o sobie, bo zaraz ktoś to wyłapie i przypnie mi łatkę’’, powiedział w rozmowie z Interią.

4/7
Roma Gąsiorowska
Copyright @Maciej Zienkiewicz/Uroda Życia
4/7

Czy skromność pomaga w aktorstwie? Roma Gąsiorowska w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego podzieliła się z widzami informacją, że... jest piękna.

 

„„Mam świadomość, że jestem piękną kobietą. Po jednym z naszych wspólnych wywiadów, gdy ja pisałam swoje odpowiedzi, a Michał swoje i nie wiedzieliśmy wzajemnie, co napisaliśmy, wspomniałam, że ludzie w komentarzach często piszą, że jestem brzydka. A Michał nie zrozumiał, o co mi chodziło i siedząc w wannie mówi do mnie: ale dlaczego uważasz, że jesteś brzydka, przecież jesteś piękna. Bardzo kocham pięknych ludzi. Otaczam się pięknymi ludźmi. Mój mąż jest przepięknym mężczyzną. Czasem zapominam, że jestem osobą publiczną i nie mam zasłon w oknach, a mieszkamy na parterze i mamy podglądaczy, serio. Więc pewnie parę razy ktoś trafił na różne intymne momenty”, podkreśliła.

5/7
Jarosław Kaczyński, "Viva!" kwiecień 2013
Copyright @SZYMON SZCZEŚNIAK / LAF AM
5/7

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, w trakcie wystąpienia w Sejmie zbulwersował swoimi słowami opinię publiczną.

Kiedy Samoobrona blokowała Sejm, nie mieliście żadnej wątpliwości, że trzeba użyć siły. Myśmy jej nie użyli, chociaż były wszelkie przesłanki prawne, żeby to zrobić. Nie użyliśmy siły i nie użyjemy jej. Tak, jesteśmy ludzkimi panami, bo jesteśmy panami... w przeciwieństwie do niektórych ludzi’’, powiedział były premier.

6/7
Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Copyright @Marlena Bielińska/ Move Picture/ Viva!
6/7

Tydzień minął pod hasłem „Tłusty Czwartek’’. Ewa Chodakowska na Instagramie „rozgrzeszyła’’ wszystkich fanów, którzy tego dnia sięgnęli po pączka.

 

 

Z NADZIENIEM RÓŻANYM? CZY Z CZEKOLADĄ 😜 Dzisiaj czuje się trochę jak CHUCK NORRIS.. "ile czak noris robi pompek? - wszystkie" "Ile Choda je pączków w tłusty czwartek? - ha! WSZYSTKIE!!" I inaczej nie będzie... Czuje się dzisiaj trochę jak guru pączków 😜😜😜 ROZGRZESZAM! .. trochę jak najwyższy sędzia 😂😂 Uniewinniam 💪🏻💪🏻 Od wczoraj już słyszę pytania.. tak półgłosem i nieśmiało.. "i co? Będziesz jadła pączki?" "a ile?" .... "ale takie prawdziwe?" 😱😱😱 Wow! Taaaaaaak!! Dzisiaj czuje siłe sprawczą.. wiem, ze po tym poście na setkach tysięcy twarzy pojawi się lukier bez cienia wyrzutów sumienia 😬😬😬😬 Muahahahhahaha!! Dzisiaj namawiam do zła 😈😈 A co! Sama czekam na ten dzień cały rok! Kupię sobie z dziką przyjemnością kilka w porywach do kilkunastu pączków.. i nikomu pączka dziś nie odmowie 😂😂 ...a ze będę dziś na kilku spotkaniach w różnych miejscach, to już zakładam, ze będę jadła tylko pączki! LUZUJEMY SZELKI 😜 Nie wolno przerywać tradycji która trwa od XVI wieku 😅😅 Oczywiście można robić fit wersje, pieczone zamiast smażone… mąki razowej zamiast pszennej.. bezglutenowe, bez cukru i bez marmolady.. Hmm.. ale to już nie to samo święto.. Ha! Późnej trening tez będzie lepiej smakował 💪🏻 Smacznego ❤️❤️❤️ Wrzucaj słit focię z pączkiem na swoj profil z #CHODAPOZWOLIŁA 😂😂 tym razem będzie rzeczywiście sweet 😂😂 Ihaaaaaa!!! #foto @stareoness 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

7/7
„Żony Hollywood’’
Copyright @Materiały Prasowe
7/7

Niestety, w drugim sezonie programu „Żony Hollywood’’ nie zobaczymy Heleny Król-Kolodziey, która zdobyła serca tysięcy internautów. W nowej serii pojawiła się za to Izabela Yamagato, która przeglądając telefon swojej córki,  stwierdziła – bardziej dosadnie – że mężczyźni, których zdjęcia zobaczyła, są dla jej latorośli.. nieodpowiedni.

Wszystkie takie pipki, ten mógłby być jej dziadkiem. Po co ona jest z nim friend?’’, zapytała zatroskana mama.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…