Na czym zarabia jedna z najlepszych polskich trenerek?

Olga Figaszewska 30 sierpnia 2018 07:27

Jak być lepszą wersją samej siebie? Ewa Chodakowska uczy jak być fit i czuć się seksownie. Określana mianem „trenerki wszystkich Polek” czy „królowej fitnessu”, jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Motywuje do postawienia sobie kolejnych celów i przekonuje, że siła  do ich realizacji drzemie w każdym z nas! Sama jest tego najlepszym przykładem. Kocha wyzwania. W końcu stworzyła własne imperium, a jej firma przynosi coraz większe zyski! Na czym zarabia Ewa Chodakowska?

Na czym zarabia Ewa Chodakowska?

Jak poinformowały WirturalneMedia, spółka Bebio zajmująca się sprzedażą produktów, usług i organizacją eventów opartych na wizerunku Ewy Chodakowskiej zanotowała ogromny wzrost wpływów sprzedażowych w ciągu ostatniego roku. W  2017 roku przychody spółki wynosiły 21,9 mln zł, czyli o 35 proc. więcej niż w roku 2016. Spółka osiągnęła 12,8 mln zł zysku. „Zysk wypłacono udziałowcom spółki: Chodakowskiej i jej mężowi Eleftheriosowi Kavoukisowi”, czytamy.

 

Ze sprawozdań zarządu Bebio wynika, że z roku na rok zwiększa ona swoją ofertę sprzedaży np. o sprzęt fitness, ubrania do treningu, zdrowe przekąski oraz suplementy diety i nie tylko. „Firma wzbogaciła swoją ofertę o kolejne wydania płyt DVD i książek Pani Ewy Chodakowskiej-Kavoukis. Wprowadzono także nową usługę dostępu do treści wideo online. Są to wyjazdy turystyczne połączone z aktywnym wypoczynkiem i ćwiczeniami fitness, a także nauką zdrowego żywienia. Nawiązano wiele ciekawych kontaktów biznesowych. które mogą w przyszłości zaowocować w dalszym rozwinięciu tego typu działalności”, dowiadujemy się.

Imperium Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska pozostaje jedną z najbardziej docenianych trenerek. Czytelniczki cenią ją między innymi za profesjonalizm, promowanie zasad zdrowego odżywiania. Przekonała Polki, że aktywność fizyczna jest cool. Ewa Chodakowska od trzech lat pełni rolę redaktor naczelnej Be Active. Uznawana za wiarygodny autorytet i motywator w kwestii zdrowego odżywiania i ćwiczeń. Jej książki i płyty DVD nie schodzą z list bestsellerów, a na oficjalnym fanpage'u ma ponad 2 miliony fanów. Ewa prowadziła program telewizyjny Be Active. Ewa Chodakowska na kanale Kuchnia+. Zwolenniczka holistycznego podejścia do aktywności fizycznej, przeciwniczka drakońskich diet i obsesyjnej kontroli wagi ciała. Jej programy treningowe przyczyniły się do zmiany życia milionów Polek.

W listopadzie ubiegłego roku wprowadziła na rynek zdrowe przekąski, Be Raw, które są dostępne w jednej z drogerii, a także sieci supermarketów. A w połowie 2018 roku stworzyła własną markę kostiumów kąpielowych, Mission Swim.

„Mój plan to taka misja zbawiania świata (śmiech). Wszystkie kobiety w Polsce muszą usłyszeć, po co jest ta aktywność fizyczna na co dzień. I ja dotrę do każdej”, mówiła VIVIE! w 2015 roku. Trenerka chce uświadamiać i pokazywać każdej kobiecie, że poprzez trening może odzyskać kontrolę nad swoim życiem, świadomie decydować o sobie. I na tym nie poprzestaje. 

1/6
Ewa Chodakowska, Viva! lipiec 2013
Copyright @Iza Grzybowska /VOYK
1/6

2/6
Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Copyright @Marlena Bielińska/ Move Picture
2/6

3/6
Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Copyright @Marlena Bielińska/ Move Picture
3/6

4/6
Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Copyright @Marlena Bielińska/ Move Picture
4/6

5/6
Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Copyright @Marlena Bielińska
5/6

6/6
Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Copyright @Marlena Bielińska
6/6

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.