Monika Kuszyńska, dziecko Moniki Kuszyńskiej, Monika Kuszyńska w ciąży, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS! Monika Kuszyńska wraca na scenę po porodzie! Kto zajmie się jej synem Jeremiaszem?

Konrad Szczęsny 20 kwietnia 2017 15:15
Monika Kuszyńska, dziecko Moniki Kuszyńskiej, Monika Kuszyńska w ciąży, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Monika Kuszyńska wraca do show-biznesu! Artystka, która 15 lutego 2017 r. urodziła swoje pierwsze dziecko, rozpoczyna trasę koncertową. Kto w tym czasie zajmie się jej synem Jeremiaszem? Gdzie i kiedy zagra kolejne koncerty? Sprawdźcie!

 

Polecamy też: Mąż Moniki Kuszyńskiej. „Nie poddała się zabiegowi, który mógł umożliwić jej powrót do zdrowia. Dla dobra dziecka”

 

Monika Kuszyńska wraca na scenę. Gdzie i kiedy będzie można ją usłyszeć?

 

Już 21 kwietnia Monika Kuszyńska zagra pierwszy koncert od czasu porodu. Będzie to występ charytatywny, po którym zorganizowana zostanie kwesta na rzecz niepełnosprawnego Michała Pulchnego. Odbędzie się on w Słubicach, w Collegium Polonicum. Organizatorzy podkreślają, że to wyjątkowe wydarzenie: „młody mężczyzna uległ wypadkowi 13 lat temu. Jest sparaliżowany i do poruszania się potrzebuje nowego wózka. Na jego problem zwrócili uwagę wolontariusze Hospicjum Domowego Świętego Wincentego a'Paulo. Wspólnie z Fundacją Grupy Pomagamy zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Kwietniowy koncert jest jednym z jej kluczowych elementów”, czytamy na portalu Slubice24.pl

 

Polecamy też: „Jesteście wspaniałą ekipą!” Monika Kuszyńska dziękuje lekarzom, dzięki którym może cieszyć się macierzyństwem

 

Trasa koncertowa Moniki Kuszyńskiej. Kto zajmie się jej synem Jeremiaszem?

 

– Koncert jest zapowiedzią kolejnych występów Moniki, które odbędą się już w maju i czerwcu, dopinamy ostatnie szczegóły z nimi związane – mówi nam Katarzyna Surmik, menadżerka artystki. I dodaje, że w tym czasie ponad dwumiesięczny synek gwiazdy pozostanie pod opieką najbliższych wokalistki. – Z moich informacji wynika, że zajmie się nim rodzina Moniki – podkreśla. Jak była wokalistka Varius Manx czuje się w nowej życiowej roli? – Zarówno mama, jak i dziecko, czują się bardzo dobrze – zdradziła nam menadżerka piosenkarki.

 

Polecamy też: Monika Kuszyńska po raz pierwszy została matką. Internauci nie kryją wzruszenia: „Aż się popłakałem”

 

Dziecko Moniki Kuszyńskiej i Kuby Raczyńskiego

 

Jeremiasz to pierwsze dziecko Moniki Kuszyńskiej i Kuby Raczyńskiego. Ciąża artystki była utrzymywana przez 9 miesięcy w tajemnicy. O tym, że małżeństwo powitało na świecie synka dowiedzieliśmy się dopiero po jego narodzinach. Pełnym czułości zdjęciem pochwalił się w mediach społecznościowych mąż artystki. 

onika Kuszyńska, Kuba Raczyński, Kuszyńska urodziła
Fot. Facebook

 

Monika Kuszyńska o dzieciach i macierzyństwie

 

Przypomnijmy, że Monika Kuszyńska tak mówiła VIVIE! w wywiadzie z 2010 r. o chęci posiadania dzieci.

 

– W dniu wypadku miałam 26 lat. Dla mnie za wcześnie było myśleć o dziecku. Kiedy jednak leżałam jeszcze we wraku samochodu, dusząc się własną krwią, łapiąc z trudem każdy oddech, nawiedził mnie wielki spokój. Wiedziałam, że muszę walczyć o życie, a jednocześnie czułam, że nie umrę. Dotknęłam swoich nóg – nie czułam ich. Nie miałam pojęcia, jak dalej będę żyła. Ale w mojej głowie uparcie powracało pytanie: Czy będę kiedyś matką. „Panie Boże, nie odbieraj mi tego, spraw, żebym mogła być matką”, błagałam aż do przyjazdu karetki. Nie wiem, skąd mi się to wzięło – zwierzyła się wówczas Krystynie Pytlakowskiej.

 

Polecamy też: Monika Kuszyńska w VIVIE!: „W dniu wypadku błagałam Boga, bym kiedyś mogła zostać matką” 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.