Olga Figaszewska 6 lutego 2017 17:15
1/8
Monica Bellucci
Copyright @materiały prasowe
1/8

Włoska modelka, ikona kina, dziewczyna Bonda… Monica Bellucci uchodzi za jedną z najseksowniejszych aktorek świata. Aż trudno uwierzyć, że 30 września skończy 53 lata. Właśnie wzięła udział niezwykle zmysłowej sesji dla włoskiego magazynu „GQ”.
 

Polecamy też: Monica Bellucci w serialu „Mozart in the Jungle’’ wystąpiła nago! Zresztą to nie pierwszy raz...

 

Nie pierwszy raz aktorka bierze udział w wyjątkowo zmysłowej sesji. Monica Bellucci z pewnością zachwyca nie tylko charakterystyczną urodą, talentem, imponującym dorobkiem artystycznym, ale przede wszystkim odwagą. Uznawana jest za następczynię m.in. Sophii Loren czy Claudii Cardinale. A niedawno znów zrobiło się o niej głośno za sprawą roli w serialu „Mozart in the Jungle”. W jednej ze scen, Bellucci zagrała w scenie topless.

 

Sprawdźcie jak aktorka prezentowała się w najnowszej sesji autorstwa Terry’ego Richardsona dla „GQ”. Zapraszamy do galerii.

 

Zobacz też: „Jedna z najlepszych kreacji Moniki Bellucci". Już niebawem na ekranach „Noc w Ville-Marie”!

TAGI #GQ

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.