Melania Trump, Michelle Obama, pierwsze oficjalne zdjęcie Melanii Trump
Fot. Courtesy of The White House
O TYM SIĘ MÓWI

Oto oficjalne zdjęcie Melanii Trump jako pierwszej damy! Wypadła lepiej niż Michelle Obama?

Konrad Szczęsny 5 kwietnia 2017 10:15
Melania Trump, Michelle Obama, pierwsze oficjalne zdjęcie Melanii Trump
Fot. Courtesy of The White House

3 kwietnia Biały Dom opublikował oficjalne zdjęcie Melanii Trump jako pierwszej damy USA. Będzie ono używane przy okazji oficjalnych wydarzeń i publikacji przez najbliższe 4 lata a nawet później. Został do niego oczywiście dołączony fragment tekstu autorstwa żony Donalda Trumpa.

 

Polecamy też: Melania Trump w pierwszym wywiadzie od seksistowskiej afery z udziałem jej męża. Czy broni Donalda?

Melania Trump o obowiązkach pierwszej damy

Cieszę się, że mam zaszczyt służyć w roli Pierwszej Damy i nie mogę doczekać się pełnienia obowiązków w imieniu narodu amerykańskiego w nadchodzących latach”, podkreśla Melania Trump w towarzyszącym  zdjęciu oświadczeniu. Na oficjalnej fotografii żona prezydenta USA patrzy prosto w kamerę, ma założone ręce, zaś na jej lekko rozchylonych ustach widoczny jest zachowawczy uśmiech.

Melania Trump, pierwsza dama Melania Trump, Michelle Obama, oficjalne zdjęcie Melanii Trump
Fot. Courtesy of The White House

Oficjalne zdjęcie Michelle Obamy

Oczywiście przy okazji publikacji pierwszego oficjalnego zdjęcia Melanii Trump nie mogło zabraknąć porównań do analogicznej fotografii Michelle Obamy. Obserwatorzy i media zwracają uwagę na to, że żona Baracka Obamy była na swojej fotografii promiennie uśmiechnięta, tło do zdjęcia stanowiło wnętrze jednego z gabinetów w Białym Domu, jednak przypominają, że portret wywołał dużo kontrowersji, gdyż Michelle Obamę oskarżano wówczas o pokazanie zbyt dużych fragmentów nagiego ciała.

Melania Trump, pierwsza dama Melania Trump, Michelle Obama, oficjalne zdjęcie Melanii Trump
Fot. Courtesy of The White House

Polecamy też: Małżeństwo Trumpów to fikcja? Doniesienia zagranicznych mediów nie pozostawiają cienia wątpliwości...

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.