Melania Trump, Michelle Obama, pierwsze oficjalne zdjęcie Melanii Trump
Fot. Courtesy of The White House
O TYM SIĘ MÓWI

Oto oficjalne zdjęcie Melanii Trump jako pierwszej damy! Wypadła lepiej niż Michelle Obama?

Konrad Szczęsny 5 kwietnia 2017 10:15
Melania Trump, Michelle Obama, pierwsze oficjalne zdjęcie Melanii Trump
Fot. Courtesy of The White House

3 kwietnia Biały Dom opublikował oficjalne zdjęcie Melanii Trump jako pierwszej damy USA. Będzie ono używane przy okazji oficjalnych wydarzeń i publikacji przez najbliższe 4 lata a nawet później. Został do niego oczywiście dołączony fragment tekstu autorstwa żony Donalda Trumpa.

 

Polecamy też: Melania Trump w pierwszym wywiadzie od seksistowskiej afery z udziałem jej męża. Czy broni Donalda?

Melania Trump o obowiązkach pierwszej damy

Cieszę się, że mam zaszczyt służyć w roli Pierwszej Damy i nie mogę doczekać się pełnienia obowiązków w imieniu narodu amerykańskiego w nadchodzących latach”, podkreśla Melania Trump w towarzyszącym  zdjęciu oświadczeniu. Na oficjalnej fotografii żona prezydenta USA patrzy prosto w kamerę, ma założone ręce, zaś na jej lekko rozchylonych ustach widoczny jest zachowawczy uśmiech.

Melania Trump, pierwsza dama Melania Trump, Michelle Obama, oficjalne zdjęcie Melanii Trump
Fot. Courtesy of The White House

Oficjalne zdjęcie Michelle Obamy

Oczywiście przy okazji publikacji pierwszego oficjalnego zdjęcia Melanii Trump nie mogło zabraknąć porównań do analogicznej fotografii Michelle Obamy. Obserwatorzy i media zwracają uwagę na to, że żona Baracka Obamy była na swojej fotografii promiennie uśmiechnięta, tło do zdjęcia stanowiło wnętrze jednego z gabinetów w Białym Domu, jednak przypominają, że portret wywołał dużo kontrowersji, gdyż Michelle Obamę oskarżano wówczas o pokazanie zbyt dużych fragmentów nagiego ciała.

Melania Trump, pierwsza dama Melania Trump, Michelle Obama, oficjalne zdjęcie Melanii Trump
Fot. Courtesy of The White House

Polecamy też: Małżeństwo Trumpów to fikcja? Doniesienia zagranicznych mediów nie pozostawiają cienia wątpliwości...

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.