Melania Ivanka Trump stylizacje wizyta w Polsce
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Melania i Ivanka Trump już po wizycie w Polsce. Wyglądały pięknie, ale zostały skrytykowane. Dlaczego?

Marcin Brzeziński 7 lipca 2017 17:00
Melania Ivanka Trump stylizacje wizyta w Polsce
Fot. East News

Za nami pierwsza oficjalna wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce. Towarzyszyły mu żona Melania i córka Ivanka. Dziennikarze z całego świata bacznie obserwowali każdy ich krok i.. każdy strój. Wszyscy byli pod wrażeniem kreacji, które zaprezentowały na lotnisku Okęcie. Przypomnijmy, że Pierwsza Dama wybrała wtedy zielony, zamszowy płaszcz z paskiem marki Diane von Furstenberg. Jej stylizację uzupełniała turkusowa apaszka i klasyczne czarne szpilki. Córkę prezydenta USA zobaczyliśmy zaś w bordowym garniturze Escada z topem w tym samym kolorze. Niestety stylizacje, które wybrały następnego dnia nie wzbudziły już takiego entuzjazmu. Dlaczego?

 

Melania Trump Ivanka stylizacje
Fot. East News

Melania i Ivanka Trump na lotnisku Okęcie w Warszawie.

 

Polecamy też: Sekret Agaty Dudy zaskoczył Melanię Trump! Co ukrywa polska pierwsza dama?

 

Polecamy też: Jakie kreacje zaprezentuje Melania Trump podczas wizyty w Polsce? Przyjrzyjmy się jej stylowi!

 

Co wypada Pierwszej Damie?

Swój dzień Melania Trump zaczęła od spotkania z Pierwszą Damą- Agatą Dudą i odwiedzin w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Zdecydowała się na wielokolorową suknię z odkrytymi ramionami hiszpańskiej marki Delpozo i szpilki Manolo Blahnika. Była to idealna stylizacja na nieoficjalne spotkanie. Niestety niezbyt dobrze sprawdziła się podczas uroczystego przemówienia jej męża na Placu Krasińskich. Po pierwsze, miała odkryte ramiona. Po drugie, zbyt krzykliwy wzór. Powiecie, że na przykład Michelle Obama też wybierała kolorowe kreacje z odkrytymi ramionami. Tak, ale nie wtedy gdy odwiedzała miejsca podobne do warszawskiego Placu Krasińskich. Znajduje się tam przecież Pomnik Powstania Warszawskiego. Podobny błąd popełniła zdaniem światowych mediów Ivanka Trump. Ona bowiem złożyła kwiaty pod Pomnikiem Bohaterów Getta w dopasowanej biało-niebieskiej sukience w różyczki również z odkrytymi ramionami. Świetnej na letnie garden party, ale nie wizytę w miejscu pamięci. Na tle tych stylizacji klasyczny, choć utrzymany w mocnym kolorze zestaw Agaty Dudy wydawał się bardziej na miejscu. Jak przypominają media podobnych gaf Melania I Ivanka Trump nie popełniły podczas wizyt w Watykanie i Izraelu. A wy, jak oceniacie ich stylizacje? Zasłużyły na krytykę?

 

Polecamy także: Czy Melania Trump pomyliła miejsce katastrofy z wybiegiem dla modelek?

 

Melania Ivanka Trump stylizacje wizyta w Polsce
Fot. East News

Melania I Ivanka Trump podczas wizyty w Warszawie.

 

Polecamy też: Jak zaprezentowały się Pierwsze Damy? Zobacz dzisiejsze stylizacje Melanii Trump i Agaty Dudy!

 

Agata Duda stylizacje
Fot. East News

Agata Duda w klasycznym w mocnym kolorze zestawie podczas w pierwszej oficjalnej wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce.

 

Polecamy też: Agata Kornhauser-Duda obchodzi dziś 45. urodziny. Przyglądamy się stylowi polskiej Pierwszej Damy!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?