Księżna Diana sekrety, książę Karol
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Otwarcie o seksie z księciem Karolem i niechęci do Elżbiety II. Sekrety Diany wychodzą na jaw!

Gabriela Czernecka 1 sierpnia 2017 13:45
Księżna Diana sekrety, książę Karol
Fot. East News

Choć od śmierci Diany mija w tym roku 20 lat, co rusz na światło dzienne wychodzą kolejne sekrety księżnej Walii. Stacja Channel 4 opublikuje dokument, który zawiera wypowiedzi Diany o seksie z Karolem. Księżna powierzała swoje tajemnice Peterowi Settelenowi, personalnemu trenerowi głosu, który został zatrudniony, by poprawić poziom publicznych wystąpień Diany. Często pełnił również rolę psychoterapeuty, któremu księżna zwierzała się z problemów małżeńskich. Wyznania Diany były nagrywane, a w najbliższą niedzielę ich fragmenty zostaną wyemitowane w formie filmu dokumentalnego.

Polecamy: Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów! Grób księżnej Diany jest pusty…?

Diana o seksie z Karolem w dokumencie  „Taśmy Diany”

W filmie dokumentalnym „Taśmy Diany”, który stacja Channel 4 wyemituje w najbliższą niedzielę, zostaną ukazane fragmenty prywatnych rozmów, które księżna Diana odbyła z Petterem Settelanem. Nagrania zarejestrowano między 1992 a 1993 rokiem i trwają około 12 godzin. Po śmierci Diany taśmy stały się obiektem sporu - ostatecznie trafiły jednak w ręce Settelena, ten z kolei sprzedał je mediom. Na nagraniach Diana opowiada m.in. o szczegółach pożycia małżeńskiego z księciem Karolem, a także o jego relacji z Camillą Parker Bowles.

Słowa Diany o seksie z Karolem wstrząsnęły światem mediów. W nagraniach księżna przyznaje, że zanim wyszła za mąż za księcia Karola, spotkała się z nim zaledwie 13 razy. Najbardziej szokujące słowa padają później. „Było to jakieś siedem lat temu. Instynkt mówił mi, że to jest dziwne. Z jego strony nigdy nie było jakichś wymagań w tej sprawie. Mniej więcej raz na trzy tygodnie... Wiem, że Karol widywał swoją kobietę (Camilę - przyp. red.) raz na trzy tygodnie przed tym, jak się pobraliśmy” powiedziała Diana w jednym z nagrań. Królowa Ludzkich Serc wprost wyznaje, że jej życie seksualne z Karolem było kompletną porażką. „To było dziwne. Bardzo dziwne. Nasza relacja seksualna była, a potem nagle wygasła. Było to jakieś siedem lat temu”, zwierzała się Diana.

Zobacz: To zdjęcie zszokowało internautów! Nawet w dniu ślubu książę Karol nie krył uczucia do Camilli Parker-Bowles

Interwencja Diany u królowej Elżbiety II

Księżna Diana próbowała ratować małżeństwo z Karolem, prosząc o radę kobietę, która miała największy wpływ na życie jej męża. Jak informują nagrania, postanowiła interweniować u królowej Elżbiety. „Poszłam do najwyższej damy i powiedziałam: Nie wiem, co powinnam zrobić”. Odpowiedziała mi: „Ja nie wiem, co Ty powinnaś zrobić. To wszystko. Taka to była pomoc”, żaliła się Diana. Księżna wyznała również, że zanim poślubiła Karola była zakochana! Niestety mężczyzna, którego darzyła uczuciem został zabity. „To był największy cios w moim życiu”, wyznaje. Stacja Channel 4 insynuuje, że chodzi o Barry'ego Mannakee'a, królewskiego ochroniarza, który zginął w wypadku motocyklowym.

Zobacz też: Książę Karol miał być przez to bardziej męski… Dlaczego księżna Diana nie mogła być wyższa od męża?

Film „Taśmy Diany” obyczajowym skandalem

Film, który trafi na ekrany stacji Channel 4 w najbliższą niedzielę, już zdołał wywołać skandal. W brytyjskich mediach trwa debata, czy prywatne rozmowy księżnej Diany powinny wyjść na jaw. Przypomnijmy, że wszystkie taśmy nagrywane przez Settelena początkowo trafiały do Diany. Dopiero po jej śmierci, trafiły do ich autora, który postanowił udostępnić je szerszej publiczności. Część nagrań została wykorzystana już w 2004 roku, wówczas przez stację NBC.

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej z jednej strony są ciekawi, jakie nowe informacje ujawni dokument, z drugiej podchodzą do tego dość sceptycznie. Padają nawet pytania, czy sekrety księżnej Diany nie naruszają jej prywatności. Wielu zastanawia się także, czy brytyjska rodzina królewska zamierza zablokować emisję, czy pozwoli by sekrety księżnej Diany wyszły na jaw. Stacja Channel 4 zapowiada, że „Wszystko, co wyemitujemy, zostanie starannie osadzone w kontekście, ujęte w ramy historyczne i wspierane wywiadami najbliższych Dianie osób”. 

Polecamy:   Z dzienników księżnej Diany: „Cięłam piersi i uda nożem do cytryn. Zawsze po kłótniach z Karolem”

20 rocznica śmierci Diany

Księżna Walii, zginęła w 1997 roku w wypadku samochodowym w Paryżu. W chwili śmierci miała zaledwie 36 lat. W tym roku wypada 20 rocznica śmierci Diany. Z tej okazji Pałac Buckingham podjął określone kroki, by uczcić pamięć o ulubienicy ludu, Królowej Ludzkich Serc. Brytyjskie stacje telewizyjne już rozpoczęły emisję filmów dokumentalnych.  

W lutym ruszyła wystawa „Diana: Her Fashion Story”, która prezentuje pełną zawartość garderoby księżnej Walii. Co więcej, niedawno stacja ITV wyemitowała dokument „Diana, Our Mother: Her Life and Legacy”, który pokazuje Dianę przede wszystkim jako matkę i kobietę zaangażowaną w działalność charytatywną. 

Polecamy też: Książę William i książę Harry w poruszających słowach w najnowszym dokumencie o mamie

Więcej informacji o brytyjskiej rodzinie królewskiej znajdziecie tutaj>> 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.