Mieczysław Szcześniak, koncert, Warszawa
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

Mieczysław Szcześniak zaprasza na koncert w Warszawie! Co przygotował artysta?

Artykuł sponsorowany 19 marca 2017 06:30
Mieczysław Szcześniak, koncert, Warszawa
Fot. Materiały prasowe

Już 4 kwietnia Mietek Szcześniak zagra koncert w Warszawie! Artysta o godzinie 19.00 wystąpi w Teatrze Roma przy ulicy Nowogrodzkiej 49 i będzie promował najnowszej wydawnictwo, płytę „Nierówni”. Co czeka fanów artysty? Gdzie można zakupić bilety? Sprawdźcie! 
 

Good Taste Production zaprasza na warszawski koncert promujący najnowsze wydawnictwo Mietka Szcześniaka. „Nierówni” to płyta, której powstanie było jego marzeniem od wielu lat. Artysta wybrał 11 wierszy ks. Twardowskiego i skomponował do nich rytmiczną i pozytywną muzykę – dominuje słoneczna samba i bossa nova. Jest pogodnie i refleksyjnie, ale są też utwory z dużą dawką dobrego humoru. Jednym słowem – lirycznie i energetycznie. A co najważniejsze – niewymuszenie, czyli dokładnie tak, jak w wierszach Twardowskiego.

Bo zamierzenie Mietka Szcześniaka było proste: podzielić się ulubioną twórczością Twardowskiego, przenosząc jego wiersze z serc do głów i na usta, żeby można było je śpiewać, tańczyć, śmiać się i płakać. „Esencja ks. Twardowskiego jest lekka, niełatwa, ale przyjemna. Dlatego dałem jej formę słoneczną, rytmiczna i pozytywną – bossa novę, sambę, chorińjo, sao. Żeby było organicznie i prawdziwie – zagrali moi brazylijscy koledzy instrumentaliści oraz polskie smyki”, przekonuje Mietek Szcześniak.

NIERÓWNI to genialny wokalista, doskonałe teksty, znakomite aranżacje i doskonali artyści. Na scenie pojawią się:

Mietek Szcześniak – wokal

Paulinho Garcia - gitara

Krzysztof Herdzin – fortepian/akordeon

Marcin Pospieszalski – gitara basowa

Luis Ribeiro - perkusjonalia

Tomas Sanchez - perkusjonalia

oraz kwartet smyczkowy

Bilety w cenach: 79 zł (strefa C), 99 zł (strefa B), 119 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: www.bilety24.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.