Joanna Krupa, Krupa u Wojewódzkiego, Kuba Wojewódzki, Krupa cytaty, Main Topic
Fot. Instagram @joannakrupa
VIVA! Tylko u nas

„Jesteście szumowinami!”. Joanna Krupa w emocjonalnym wpisie staje w obronie zwierząt. Co ją tak rozzłościło?

Weronika Bruździak-Gębura 9 kwietnia 2017 17:45
Joanna Krupa, Krupa u Wojewódzkiego, Kuba Wojewódzki, Krupa cytaty, Main Topic
Fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa od lat angażuje się w pomoc zwierzętom. Kiedyś występowała nago w głośnych kampaniach organizacji PETA, dzisiaj prowadzi program „Misja pies” w stacji TVN. Walczy z noszeniem naturalnych futer, namawia do adopcji czworonogów i piętnuje przejawy agresji wobec żywych stworzeń. Tego dotyczy jej najnowszy, emocjonalny wpis na Instagramie, w którym sprzeciwiła się ludzkiemu okrucieństwu.

Film, który zdenerwował Joannę Krupę

W sieci modelka natrafiła na filmik pary Amerykanów pozujących z dumą nad ciałem martwego lwa, którego właśnie zastrzelili. Uśmiechnięci, w okularach, spaleni gorącym, afrykańskim słońcem. Kobieta trzyma w rękach wielki karabin, z którego kilka chwil wcześniej zastrzeliła drapieżnika. Jej partner podchodzi do kamery, gdy ona majstruje coś przy broni. Nagle z przerażeniem podrywa się na równe nogi i zaczyna biec w stronę partnera. Ten również ucieka, zaś w kadrze pojawia się drugi lew, który biegnie za kobietą i tuż nad kamerą wykonuje długi skok, by ją upolować. Jaki jest finał tej historii? Tego film nie pokazuje. W ostrych słowach wideo skomentowała Joanna Krupa, która trafiła na nie w sieci.

 

 

Joanna Krupa ostro o myśliwych

Emocjonalny post Joanny Krupy w zaledwie 9 godzin od publikacji wyświetlono ponad 100 tysięcy razy. Wściekła modelka nie przebierała w słowach.

„Jesteście kawałem gó**a! Jeśli ten film jest prawdziwy to znaczy, że karma przyjdzie po każdego "łowcę trofeów". Mam nadzieję, że to co się tam stało jest prawdą, ktoś znalazł tę kamerę i inny lew żyje. Wszyscy myśliwi, jesteście szumowinami! Spróbujcie iść na safari bez broni. Właśnie to spotyka takich idiotów, jak oni - karma już was dopadła!”, napisała Krupa w emocjonalnym wpisie.

 

Polecamy też: Pies Kingi Rusin ma swój Instagram. A jak inne gwiazdy kochają swoje zwierzaki?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.