Monika Kuszyńska, VIVA! 2010, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami, Kuszyńska w Tańcu z Gwiazdami
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Monika Kuszyńska wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”?! Zaskakujące doniesienia mediów!

Konrad Szczęsny 27 kwietnia 2017 09:00
Monika Kuszyńska, VIVA! 2010, Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami, Kuszyńska w Tańcu z Gwiazdami
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, nie jest niemożliwe! Monika Kuszyńska mogłaby zostać gwiazdą jesiennej edycji „Tańca z Gwiazdami”! Zwolenniczką takiego pomysłu jest jedna z jurorek show, Iwona Pavlović. Czy artystka, która niedawno została po raz pierwszy matką, zgodzi się na takie rozwiązanie?

Polecamy też: Mąż Moniki Kuszyńskiej. „Nie poddała się zabiegowi, który mógł umożliwić jej powrót do zdrowia. Dla dobra dziecka”

Iwona Pavlović o Monice Kuszyńskiej w „Tańcu z Gwiazdami”

Falę spekulacji wywołały słowa Iwony Pavlović w jednym z ostatnich odcinków programu. 

Znamy zasady oceniania takich par. Chciałabym, żeby Polska była na to gotowa, żebyśmy wszyscy byli tolerancyjni. Moniko, zapraszamy cię, jesteś cudowną osobą!”, powiedziała Czarna Mamba w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Mówi się, że produkcja show i włodarze Polsatu są zwolennikami uczestnictwa niepełnosprawnej wokalistki w programie. Jednak sprawa jest dosyć skomplikowana.

Polecamy też: „Jesteście wspaniałą ekipą!” Monika Kuszyńska dziękuje lekarzom, dzięki którym może cieszyć się macierzyństwem

Monika Kuszyńska o „Tańcu z Gwiazdami”

I to nie ze względu na brak chęci ze strony Moniki Kuszyńskiej! Ta 1,5 roku temu przyznała, że... rozważyłaby taką propozycję, gdyby padła ze strony producentów „Tańca z Gwiazdami”.

Jasne, przecież ludzie to robią, chociaż nie sądzę, żeby ktoś wpadł na taki pomysł. Czasem śmieję się, że teraz muszę już tylko iść do "Tańca z gwiazdami". Kiedyś się śmiałam, że teraz to już tylko na Eurowizję. I się spełniło. Gdy jeszcze chodziłam, wstydziłam się tańczyć i robiłam to na siedząco, więc mam w tym praktykę!”, powiedziała w październiku 2015 r. w rozmowie z dziennikarzem „Super Expressu”.

Podobno Monika Kuszyńska jest wierną obserwatorką tego, co dzieje się w programie i w bieżącej edycji kibicuje... Iwonie Cichosz!

Polecamy też: Monika Kuszyńska po raz pierwszy została matką. Internauci nie kryją wzruszenia: „Aż się popłakałem”

Iwona Cichosz o udziale Moniki Kuszyńskiej w „Tańcu z Gwiazdami”

Ta w jednym z ostatnich wywiadów skomentowała pomysł udziału niepełnosprawnej artystki w show Polsatu.

„Myślę, że każdy pomysł jest fajny i każdy może tańczyć. W końcu "Taniec z gwiazdami" jest dla wszystkich ludzi, a ci są różni: mamy osoby na wózku, bez nogi, z aparatami słuchowymi... Wiadomo, że to będzie to cięższe do oceny jurorom i będzie to dla nich bardzo duże wyzwanie, bo na wózku nogi się nie ruszają i trzeba byłoby wymyślić jakiś inne rozwiązania... Ale czemu nie? Trzeba byłoby to tylko dobrze zaplanować”, stwierdziła Iwona Cichosz w rozmowie z Plejadą.pl

Polecamy też: Czy słyszy muzykę? Czy czuła się kiedykolwiek odrzucona? TYLKO U NAS, Iwona Cichosz!

Monika Kuszyńska wystąpi  w „Tańcu z Gwiazdami”?

Jednak pomysł ten może okazać się niemożliwy do zrealizowania. Głównie dlatego, że w lutym 2017 r. Monika Kuszyńska została po raz pierwszy matką i choć niedawno wróciła na scenę po porodzie, każdą wolną chwilę będzie chciała poświęcić wychowywaniu małego Jeremiasza. Co więcej, wciąż rozważa poddanie się zabiegowi wszczepienia komórek macierzystych do rdzenia kręgowego za pomocą specjalnego aplikatora.

Komórki te, pozyskane ze szpiku kostnego, stymulują regenerację uszkodzonego kręgosłupa i mogłyby przyczynić się do odzyskania sprawności w nogach, a to wielkie marzenie Moniki Kuszyńskiej, która w maju 2006 r. uległa poważnemu wypadkowi. Jednak mimo tego nie poddała się i udowadnia, że mimo niepełnosprawności można starać się funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Wokalistka m.in. jeździ samochodem!

Polecamy też: TYLKO U NAS! Monika Kuszyńska wraca na scenę po porodzie! Kto zajmie się jej synem Jeremiaszem?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?