Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM JEST GŁOŚNO

Kolejne rozstania i powroty… Oto historia burzliwej miłości Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej

Gabriela Czernecka 8 sierpnia 2017 15:00
Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Związek Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej od lat budzi emocje. Zakochani wielokrotnie rozstawali się i do siebie wracali. Gdy w zeszłym roku, po 10 latach bycia razem, aktor wreszcie poprosił ukochaną kobietę i matkę swoich dzieci o rękę, wszyscy byli w szoku (pozytywnym, oczywiście) i z niecierpliwością oczekiwali na datę ślubu. Ale zamiast ślubu, mamy… kolejne rozstanie! Viola i Tomasz znów nie są razem. Oto historia ich burzliwej miłości.

Zobacz: To oni dawali nadzieję, że miłość zwycięży! Wybraliśmy najpiękniejsze pary mijającego roku

Związek Tomasza Karolaka z Violą Kołakowską

Tomasz Karolak poznał swoją Violę w 2006 roku na planie serialu „Kryminalni”. On wcielał się w młodszego aspiranta, ona w policjantkę. „Gdy poznałem Violkę cztery lata temu, zrobiła na mnie oszałamiające wrażenie. Byłem przekonany, że jestem niegodny tak pięknej kobiety”, powiedział w wywiadzie dla „VIVY!” w 2010 roku. „Niezwykły, szalony, pełen pasji, zabawny chłopak, który dopomógł mi rozwinąć skrzydła. Ale najpierw je rozwinął, potem zamknął. Początki jednak były cudowne. Spotkało się dwoje ludzi, którzy się w sobie zakochali”, mówiła o nim Viola Kołakowska.

W tym czasie Karolak był jednak w wieloletnim związku z aktorką Magdaleną Boczarską. Podobno planowali nawet ślub, ale gdy Tomasz poznał Violę całkowicie stracił dla niej głowę. „Przerwałem poprzedni związek w nieprzyjemny sposób, nie fair. Zapłaciłem za to. Nauczyłem się wtedy, że na czyimś nieszczęściu nie da się zbudować szczęścia”, wyznał aktor. Wielką namiętność aktora i modelki przypieczętowały narodziny córki Leny. Niestety Karolak, jako świeżo upieczony ojciec, nie potrafił zrezygnować z kawalerskiego życia i nie zamierzał się wiązać: „Monogamia jest sprzeczna z naturą człowieka, zwłaszcza faceta, bo facet ma za zadanie rozsiać jak najwięcej nasienia po otoczeniu, po okolicy”, deklarował. „Nie zrobiłem ruchu: mam dziecko, to będę się żenił”.

Zobacz: O tej metamorfozie mówią wszyscy. Zobaczcie, jak zmieniła się z biegiem lat Viola Kołakowska

Wszystkie kobiety Karolaka

Karolak nie czuł potrzeby sformalizowania związku z Violą, zwłaszcza, że na horyzoncie pojawiła się… kolejna kobieta! W 2009 roku aktor spotykał się z Magdaleną Lamparską. Ich romans trwał zaledwie chwilę, po czym Karolak znów wrócił do Boczarskiej. Ta, choć miała wyrzuty sumienia, że odciąga go od rodziny, nie potrafiła zakończyć relacji. Gdy wydawało się, że związek Karolaka i Kołakowskiej rozpadł się na dobre, Viola... urodziła drugie dziecko aktora, syna Leona. W tej sytuacji, Boczarska i Karolak definitywnie się rozstali, a aktor ponownie związał się z Kołakowską. Ich wspólne zdjęcia pełne czułości stały się hitem w sieci, ale przede wszystkim były dowodem na to, że para jest ze sobą z miłości.

 Zobacz także: Cała prawda o rozstaniu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Czy para faktycznie odwołała ślub?

Miał być ślub, a jest… rozstanie

W maju zeszłego roku Tomasz Karolak oświadczył się Violi niemal na scenie swojego teatru. Był bukiet czerwonych róż i pierścionek zaręczynowy. Znajomi aktora zgodnie twierdzili, że okres burz ma już za sobą i chce się wreszcie ustatkować. Jak się okazało, nic bardziej mylnego…

Viola i Tomek znów się rozstali. Powód? Oficjalnie, w jednym z wywiadów, Kołakowska powiedziała, że była to ich wspólna decyzja. Mimo rozstania, dla dobra dzieci - dziesięcioletniej dziś Leny i czteroletniego Leona - pozostają w dobrych relacjach. Spotykają się, ale ich miny na ostatnich zdjęciach, które obiegły media wskazują, że nie sprawia im to przyjemności. Chociaż w przypadku akurat tej pary, nic nie można powiedzieć na pewno…

Polecamy: Tomasz Karolak jednak nie weźmie ślubu z Violettą Kołakowską? „Nie skupiamy się na dacie” 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.