Krzysztof Krawczyk piosenki
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOT
O tym się mówi!

Grób Krzysztofa Krawczyka został ogrodzony płotem

Fani gwiazdora mocno podzieleni

Aleksandra Frankowska 15 kwietnia 2023 07:43
Krzysztof Krawczyk piosenki
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOT

Andrzej Kosmala, przyjaciel i manager Krzysztofa Krawczyka opublikował w sieci najnowsze zdjęcia grobu artysty. Wzbudziły one kontrowersję wśród fanów muzyka, z uwagi na płot, jakim został otoczony grób. Od początku zapowiadano, że będzie on przypominał ten Elvisa Presleya.

ZOBACZ TEŻ: Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka nie żyje. Bohdan Gorbaczyński grał z Trubadurami

Grób Krawczyka otoczony płotem

To już dwa lata od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Wdowa po muzyku, Ewa Krawczyk, oraz Andrzej Kosmala dbają o to, aby pamięć o Krzysztofie była wiecznie żywa. Na cmentarzu w Grotnikach, gdzie został pochowany, jego grób miał przypominać ten, który wybudowano la samego Elvisa Presleya

Krzysztof Krawczyk
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOTO

Nagrobek będzie ogrodzony takim płotkiem, podobnym jak widzieliśmy u Elvisa Presleya w Memphis. Byliśmy z Krzysztofem u Elvisa w Memphis i nad jego grobem zaśpiewaliśmy "Love Me Tender" — podkreślał Kosmala.

Tak też się stało. Grób Krawczyka został ogrodzony płotem, który zdecydowanie podzielił jego fanów.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Cudem uniknęli śmierci, konsekwencje czuli przez lata. Historia wypadku z udziałem Krzysztofa Krawczyka i jego najbliższych

Zdjęcia grobu Krawczyka nie budzą entuzjazmu

Grób muzyka wyraźnie wyróżnia się na tle innych, które go otaczają. Czarny płot w kształcie nut, trzy ławki i mogiła sprawiają wrażenie majestatycznego, ale też niecodziennego. Fani są podzieleni i niekoniecznie podoba im się pomysł upodobnienia grobu do tego, w którym spoczął Presley. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.