Edyta Herbuś, Mariusz Treliński, VIVA! 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Herbuś rozstała się z Mariuszem Trelińskim. Co było przyczyną zakończenia związku?

Konrad Szczęsny 6 lutego 2017 13:15
Edyta Herbuś, Mariusz Treliński, VIVA! 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM/Instagram

Wiadomość o związku Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego obiegła media na początku 2010 r. Portale i gazety donosiły niemal o każdym ich kroku. Jak się jednak okazuje, związek gwiazdorskiej pary przeszedł już do historii. Mieli rozstać się przed świętami.

Rozstanie Edyty Herbuś o Mariusza Trelińskiego

Nie do końca wiadomo, co było przyczyną zakończeniu prawie siedmioletniego związku, jednak w kuluarach plotkowało się, że tancerkę i dyrektora artystycznego Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie poróżniły perspektywy związane m.in. z posiadaniem dzieci.

Jak donosi Fakt, reżyser kazał wyprowadzić się Edycie Herbuś z jego apartamentu.

Była załamana, ale nie miała wyboru. Musiała zabrać z jego mieszkania swoje rzeczy. Spędziła sama sylwestra, przepłakała wiele dni, aż wreszcie postanowiła wziąć się w garść” – twierdzi informator dziennika.

Ani jedna, ani druga strona nie komentuje tych doniesień.

Polecamy też: „Opowiadam o miejscu i czasie, w którym żyję”. Mariusz Treliński obchodzi 54. urodziny

Związek Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego

O tym, że piękna tancerka spotyka się z dyrektor artystycznym Opery Narodowej zaczęto plotkować na przełomie 2009 i 2010 roku. Na przestrzeni lat w mediach nie brakowało doniesień dotyczących kryzysów w ich związku, ponoć Edyta Herbuś naciskała na dziecko, zaś reżyser nie chciał w tej kwestii ustąpić. Czy plotki te okazały się prawdziwe i przechyliły czarę goryczy? Nie wiadomo.

Polecamy także: Sukces Mariusza Trelińskiego. Jego „Tristan i Izolda” otwiera sezon w prestiżowej Metropolitan Opera!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.