Edyta Herbuś, Mariusz Treliński, VIVA! 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Herbuś rozstała się z Mariuszem Trelińskim. Co było przyczyną zakończenia związku?

Konrad Szczęsny 6 lutego 2017 13:15
Edyta Herbuś, Mariusz Treliński, VIVA! 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM/Instagram

Wiadomość o związku Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego obiegła media na początku 2010 r. Portale i gazety donosiły niemal o każdym ich kroku. Jak się jednak okazuje, związek gwiazdorskiej pary przeszedł już do historii. Mieli rozstać się przed świętami.

Rozstanie Edyty Herbuś o Mariusza Trelińskiego

Nie do końca wiadomo, co było przyczyną zakończeniu prawie siedmioletniego związku, jednak w kuluarach plotkowało się, że tancerkę i dyrektora artystycznego Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie poróżniły perspektywy związane m.in. z posiadaniem dzieci.

Jak donosi Fakt, reżyser kazał wyprowadzić się Edycie Herbuś z jego apartamentu.

Była załamana, ale nie miała wyboru. Musiała zabrać z jego mieszkania swoje rzeczy. Spędziła sama sylwestra, przepłakała wiele dni, aż wreszcie postanowiła wziąć się w garść” – twierdzi informator dziennika.

Ani jedna, ani druga strona nie komentuje tych doniesień.

Polecamy też: „Opowiadam o miejscu i czasie, w którym żyję”. Mariusz Treliński obchodzi 54. urodziny

Związek Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego

O tym, że piękna tancerka spotyka się z dyrektor artystycznym Opery Narodowej zaczęto plotkować na przełomie 2009 i 2010 roku. Na przestrzeni lat w mediach nie brakowało doniesień dotyczących kryzysów w ich związku, ponoć Edyta Herbuś naciskała na dziecko, zaś reżyser nie chciał w tej kwestii ustąpić. Czy plotki te okazały się prawdziwe i przechyliły czarę goryczy? Nie wiadomo.

Polecamy także: Sukces Mariusza Trelińskiego. Jego „Tristan i Izolda” otwiera sezon w prestiżowej Metropolitan Opera!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?