NASZE WSPOMNIENIA

Poruszające słowa Edwarda Miszczaka o zmarłych kolegach: Marcinie Pawłowskim i Grzegorzu Miecugowie EKSKLUZYWNE VIDEO

Sylwia Olech 2 listopada 2017 07:00

Dwudziestolecie TVN to okazja do świętowania sukcesów, ale także do wspomnień… Zobacz nasz film, w którym Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji,  w poruszających słowach wspomina swoich pracowników: Marcina Pawłowskiego i Grzegorza Miecugowa.

Kim był Marcin Pawłowski?

Marcin Pawłowski zaczął pracować w TVN w 1997 roku. Był reporterem i prowadzącym „Faktów”. Prowadził również „Magazyn 24 godziny” w TVN24.  Relacjonował m.in. pielgrzymkę do Polski papieża Jana Pawła II oraz atak terrorystyczny na WTC 11 września 2001.


W 2002 roku zdiagnozowano u niego nowotwór. Ostatni raz na wizji pojawił się 10 września 2004.


Zmarł 20 listopada 2004 w Warszawie. Miał 33 lata.


 „Marcin odchodził na antenie. Wierzyliśmy, że wygra. Nie udało się. To był wstrząs dla nas wszystkich. Odszedł w pięknym stylu”, wspomina Edward Miszczak.

Wspomnienie o Grzegorzu Miecugowie

Grzegorz Miecugow od 1997 roku razem z Tomaszem Lisem współtworzył „Fakty” w TVN, których był także prezenterem. Odszedł z redakcji z powodu konfliktu z Lisem. Wrócił do stacji w 2001 roku. Prowadził pierwszą polską edycję „Big Brothera”, a także współtworzył TVN24. Był szefem wydawców tego kanału.

Od stycznia 2005 roku współprowadził „Szkło kontaktowe” i to za ten program widzowie pokochali go najbardziej.

W 2011 zdiagnozowano u niego raka płuc.


Zmarł 26 sierpnia 2017 roku. „Piękna postać. Będziemy pamiętali jego ciepły głos i rewelacyjny uśmiech”, mówi dyrektor Miszczak.

Czytaj także: Bez niego nie istniałoby „Szkło kontaktowe”. Co Grzegorz Miecugow mówił VIVIE! o polityce i wolności?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?