Konrad Szczęsny 26 kwietnia 2017 18:15
1/4
Dominika Ostałowska, metamorfoza Dominiki Ostałowskiej, dieta Dominiki Ostałowskiej
Copyright @East News
1/4

Zmagania Dominiki Ostałowskiej z nadmiernymi kilogramami od dwóch lat śledzi cała Polska. Wszystko dlatego, że w 2015 r. aktorka znana szerszej publiczności z roli Marty Mostowiak z telenoweli „M jak miłość” poinformowała, że jest na diecie, intensywnie ćwiczy i chce schudnąć dla syna. Miała poczucie, że chce go wspierać i towarzyszyć mu w najważniejszych życiowych momentach, a szczególnie ważne jest w takim podejściu, by zadbać o dobrą kondycję. Początkowo udało jej się nawet zrzucić 10 kilogramów, dzięki stosowaniu diety owocowo-warzywnej. Niestety, efekt był krótkotrwały.

 

Polecamy też: Schudła, zachwyciła media i... znów przytyła. Co się dzieje z Dominiką Ostałowską?!

 

Dopadł ją efekt jo-jo i w 2016 r. wszyscy z niedowierzaniem patrzyli, jak aktorka tyje w oczach. Sprawa stała się dosyć poważna, gdyż okazało się, że winny jest nie tylko nieregularny tryb życia i spożywanie posiłków o różnych porach, lecz także problemy z układem krążeniowo-naczyniowym. Dominika Ostałowska przeszła nawet zabieg ablacji, czyli wprowadzenia elektrody do mięśnia sercowego i zniszczenia obszaru będącego źródłem częstoskurczu. Następnie, by powrócić do wymarzonej wagi, stosowała dietę kapuścianą. Co prawda schudła dzięki niej 8 kilogramów, jednak znów przytyła – mówiło się, że nabrała obrzydzenia do głównych składników diety. Na początku tego roku Dominika Ostałowska zwierzyła się w wywiadzie, że ponownie postanowiła o siebie zawalczyć i tym razem przeszła na popularną wśród gwiazd dietę pudełkową. 

 

Dominika Ostałowska i dieta pudełkowa

 

„Muszę przyznać, że to wielka wygoda i pewność, że do mojego organizmu dostarczane jest wszystko to, czego w danym momencie potrzebuję. Odkąd dobrano mi odpowiednią dietę, której bezwzględnie przestrzegam, mam poczucie, że panuję nad swoim zdrowiem i wyglądem, a przede wszystkim nie chodzę głodna, kiedy moi koledzy w teatru zamawiają pizzę. Ćwiczę też w domu na orbitreku. Teraz, kiedy się robi ciepło, coraz częściej zaczynam jeździć na rowerze. To dużo ciekawsze niż maszerowanie w miejscu. Pierwsze efekty już są. Czuję się lżejsza i mam więcej energii do życia i do pracy, poprawił mi się wygląd skóry. Przestałam czuć się osłabiona. Z dnia na dzień jest coraz lepiej”, podkreśliła w rozmowie z „Życiem na gorąco”.

 

Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej

 

Niedawno Dominika Ostałowska pojawiła się na Wielkim Teście o Podatkach w TVP1. Internauci zwrócili uwagę, że choć zmiana koloru włosów służy aktorce, jej stylizację należałoby raczej zaliczyć do modowych wpadek: była zbyt luźna i wyglądała na znalezioną naprędce w szafie tuż przed wyjściem z domu. Inni zwrócili natomiast uwagę, że dieta pudełkowa musiała przynieść pożądane rezultaty, gdyż twarz Dominiki Ostałowskiej wydaje się wyraźnie szczuplejsza. W naszej galerii możecie zobaczyć jej najnowsze zdjęcia. Czy uważacie, że metamorfoza, którą przeszła, jest korzystna?

 

Polecamy też: Chcesz zrzucić kilka kilogramów w nowym roku, ale nie wiesz jak? Zobacz, jak robią to polskie gwiazdy

2/4
Dominika Ostałowska, metamorfoza Dominiki Ostałowskiej, dieta Dominiki Ostałowskiej
Copyright @East News
2/4

Dominika Ostałowska od dwóch lat stara się powrócić do optymalnej wagi. Aktorka zmagała się do tej pory z problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiały jej zrzucenie zbędnych kilogramów. 

 

Polecamy też: Ewa Farna jest na diecie? Zobacz, jaką metamorfozę przeszła od początku kariery

3/4
Dominika Ostałowska, metamorfoza Dominiki Ostałowskiej, dieta Dominiki Ostałowskiej
Copyright @East News
3/4

Dominika Ostałowska stosuje obecnie popularną wśród gwiazd dietę pudełkową, dzięki czemu regularnie się odżywia. Pierwsze efekty już widać: internauci twierdzą, że aktorce udało się schudnąć w dosyć krótkim czasie!

 

Polecamy też: Niewiarygodna dieta Adele. Wokalistka nie odmawiała sobie zbyt wielu rzeczy, a schudła 20 kilogramów! Jak?

4/4
Dominika Ostałowska, metamorfoza Dominiki Ostałowskiej, dieta Dominiki Ostałowskiej
Copyright @East News
4/4

Dominika Ostałowska postanowiła również przejść wiosenną metamorfozę i zmienić kolor włosów. Jak oceniacie jej wybór? Czy to korzystna zmiana?

 

Polecamy też: Dzięki tej diecie Karolina Szostak schudła 20 kilogramów! Odsłaniamy tajniki postu dr Dąbrowskiej

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!