Konrad Szczęsny 26 kwietnia 2017 18:15
1/4
Dominika Ostałowska, metamorfoza Dominiki Ostałowskiej, dieta Dominiki Ostałowskiej
Copyright @East News
1/4

Zmagania Dominiki Ostałowskiej z nadmiernymi kilogramami od dwóch lat śledzi cała Polska. Wszystko dlatego, że w 2015 r. aktorka znana szerszej publiczności z roli Marty Mostowiak z telenoweli „M jak miłość” poinformowała, że jest na diecie, intensywnie ćwiczy i chce schudnąć dla syna. Miała poczucie, że chce go wspierać i towarzyszyć mu w najważniejszych życiowych momentach, a szczególnie ważne jest w takim podejściu, by zadbać o dobrą kondycję. Początkowo udało jej się nawet zrzucić 10 kilogramów, dzięki stosowaniu diety owocowo-warzywnej. Niestety, efekt był krótkotrwały.

 

Polecamy też: Schudła, zachwyciła media i... znów przytyła. Co się dzieje z Dominiką Ostałowską?!

 

Dopadł ją efekt jo-jo i w 2016 r. wszyscy z niedowierzaniem patrzyli, jak aktorka tyje w oczach. Sprawa stała się dosyć poważna, gdyż okazało się, że winny jest nie tylko nieregularny tryb życia i spożywanie posiłków o różnych porach, lecz także problemy z układem krążeniowo-naczyniowym. Dominika Ostałowska przeszła nawet zabieg ablacji, czyli wprowadzenia elektrody do mięśnia sercowego i zniszczenia obszaru będącego źródłem częstoskurczu. Następnie, by powrócić do wymarzonej wagi, stosowała dietę kapuścianą. Co prawda schudła dzięki niej 8 kilogramów, jednak znów przytyła – mówiło się, że nabrała obrzydzenia do głównych składników diety. Na początku tego roku Dominika Ostałowska zwierzyła się w wywiadzie, że ponownie postanowiła o siebie zawalczyć i tym razem przeszła na popularną wśród gwiazd dietę pudełkową. 

 

Dominika Ostałowska i dieta pudełkowa

 

„Muszę przyznać, że to wielka wygoda i pewność, że do mojego organizmu dostarczane jest wszystko to, czego w danym momencie potrzebuję. Odkąd dobrano mi odpowiednią dietę, której bezwzględnie przestrzegam, mam poczucie, że panuję nad swoim zdrowiem i wyglądem, a przede wszystkim nie chodzę głodna, kiedy moi koledzy w teatru zamawiają pizzę. Ćwiczę też w domu na orbitreku. Teraz, kiedy się robi ciepło, coraz częściej zaczynam jeździć na rowerze. To dużo ciekawsze niż maszerowanie w miejscu. Pierwsze efekty już są. Czuję się lżejsza i mam więcej energii do życia i do pracy, poprawił mi się wygląd skóry. Przestałam czuć się osłabiona. Z dnia na dzień jest coraz lepiej”, podkreśliła w rozmowie z „Życiem na gorąco”.

 

Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej

 

Niedawno Dominika Ostałowska pojawiła się na Wielkim Teście o Podatkach w TVP1. Internauci zwrócili uwagę, że choć zmiana koloru włosów służy aktorce, jej stylizację należałoby raczej zaliczyć do modowych wpadek: była zbyt luźna i wyglądała na znalezioną naprędce w szafie tuż przed wyjściem z domu. Inni zwrócili natomiast uwagę, że dieta pudełkowa musiała przynieść pożądane rezultaty, gdyż twarz Dominiki Ostałowskiej wydaje się wyraźnie szczuplejsza. W naszej galerii możecie zobaczyć jej najnowsze zdjęcia. Czy uważacie, że metamorfoza, którą przeszła, jest korzystna?

 

Polecamy też: Chcesz zrzucić kilka kilogramów w nowym roku, ale nie wiesz jak? Zobacz, jak robią to polskie gwiazdy

2/4
Dominika Ostałowska, metamorfoza Dominiki Ostałowskiej, dieta Dominiki Ostałowskiej
Copyright @East News
2/4

Dominika Ostałowska od dwóch lat stara się powrócić do optymalnej wagi. Aktorka zmagała się do tej pory z problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiały jej zrzucenie zbędnych kilogramów. 

 

Polecamy też: Ewa Farna jest na diecie? Zobacz, jaką metamorfozę przeszła od początku kariery

3/4
Dominika Ostałowska, metamorfoza Dominiki Ostałowskiej, dieta Dominiki Ostałowskiej
Copyright @East News
3/4

Dominika Ostałowska stosuje obecnie popularną wśród gwiazd dietę pudełkową, dzięki czemu regularnie się odżywia. Pierwsze efekty już widać: internauci twierdzą, że aktorce udało się schudnąć w dosyć krótkim czasie!

 

Polecamy też: Niewiarygodna dieta Adele. Wokalistka nie odmawiała sobie zbyt wielu rzeczy, a schudła 20 kilogramów! Jak?

4/4
Dominika Ostałowska, metamorfoza Dominiki Ostałowskiej, dieta Dominiki Ostałowskiej
Copyright @East News
4/4

Dominika Ostałowska postanowiła również przejść wiosenną metamorfozę i zmienić kolor włosów. Jak oceniacie jej wybór? Czy to korzystna zmiana?

 

Polecamy też: Dzięki tej diecie Karolina Szostak schudła 20 kilogramów! Odsłaniamy tajniki postu dr Dąbrowskiej

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.