Jak one to robią?!

Redakcja VIVA! 25 kwietnia 2020 16:31

Poznaj sekret idealnej figury gwiazd Uważacie, że istnieje granica, po której nie wypada pokazywać się w odważnych strojach? Według nas nie! Gwiazdy zdradzają swoje sprawdzone sposoby na idealne, jędrne ciało oraz podkreślanie swoich największych atutów. Kobieta może być atrakcyjna w każdym wieku, warto tylko poznać i wdrożyć w życie kilka podstawowych trików! Koniecznie poznajcie sposoby Halle Berry, Nicole Kidman, Sandry Bullock, a także Sharon Stone!  

1/6
Gwiazdy po 50-tce, Robin Wright, metamorfoza
Copyright @East News
1/6

Robin Wright ma 53 lat, ale upływający czas obchodzi się z nią bardzo łaskawie. Jaki jest sekret jej urody? Aktywny tryb życia i zbilansowana dieta to podstawa. Aktorka od lat regularnie biega i stosuje dietę paleo, bogatą w czerwone mięso.

2/6
Gwiazdy po 50-tce, metamorfoza Monica Bellucci
Copyright @East News
2/6

Mimo upływu lat Monica Bellucci wygląda zjawiskowo! Sekretem jej idealnej sylwetki jest... joga! Aktorka ćwiczy kilka razy w tygodniu. Do tego dochodzi trening siłowy oraz pływanie.

3/6
Gwiazdy po 50-tce, metamorfoza Nicole Kidman
Copyright @East News, Instagram @nicolekidmanfci
3/6

Nicole Kidman skończyła 52 lata, ale patrząc na jej najnowsze zdjęcia można odnieść wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. Gwiazda początkowo przekonywała, że jej młody wygląd to jedynie zasługa zdrowej żywności oraz jogi. Dopiero niedawno zdobyła się na wyznanie, że eksperymentowała z medycyną estetyczną.

4/6
Gwiazdy po 50-tce, metamorfoza Halle Berry
Copyright @Instagram @halleberry
4/6

14 sierpnia Halle Berry skończyła 53 lata. Jej recepta na nienaganny, młody, a przede wszystkim zdrowy wygląd jest bardzo prosta: „Na co dzień praktycznie się nie maluję. Pozwalam swojej skórze odpocząć”, mówi. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że makijaż nakłada jedynie na plan filmowy!

5/6
Gwiazdy po 50-tce, Sharon Stone, metamorfoza
Copyright @East News, Instagram @sharonstone
5/6

Aż trudno uwierzyć, że Sharon Stone ma 61 lat! Jak aktorka dba o swój wygląd? Przede wszystkim stawia na naturalność. „Oczywiście, pamiętam o podstawach - o diecie, ćwiczeniach na siłowni, zdrowym odżywianiu i szczęściu. To ostatnie jest chyba najbardziej kluczowe”, powiedziała w jednym z wywiadów.

6/6
Gwiazdy po 50-tce, metamorfoza Sandra Bullock
Copyright @East News
6/6

Sandra Bullock w jednym z wywiadów przyznała, że nie przywiązuje tak wielkiej wagi do makijażu czy fryzury, ale wysportowana sylwetka jest u niej na pierwszym miejscu. Jak zdradziła: ,,Uprawiam pilates, kick boxing, trening siłowy, biegam, jeżdżę na rowerze. Jeśli mogę ćwiczyć, robię to codziennie."

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.