Beata Tadla i Jarosław Kret, Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NICH SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS Beata Tadla: „Ślub weźmiemy na Antypodach”

kc 12 maja 2017 14:30
Beata Tadla i Jarosław Kret, Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Związek Beaty Tadli i Jarosława Kreta kwitnie. Dziennikarka ostatnio zamieszcza na Instagramie mnóstwo wspólnych zdjęć z których jasno wynika, że sielanka trwa. Nic dziwnego, że zaczęły się pojawiać spekulacje na temat śluby pary, o którym mówi się już od dawna.

Miłość Beaty Tadli i Jarosława Kreta

Cztery lata temu, gdy Beata związała się z Jarosławem, którego poznała w redakcji telewizyjnych „Wiadomości”, w której razem pracowali mało kto wierzył, że związek przetrwa. Oboje byli po przejściach, Beata miała za sobą jeden rozwód, a przed sobą kolejny. Jarosław rozstał się z matką swojego syna Franciszka, wcześniej zaś związany był z Agatą Młynarską. Okazało się jednak, że dziennikarska para jest wprost stworzona dla siebie.

Od niedawna oboje znów razem pracują. Beata prowadzi serwis informacyjny „24 godziny” w telewizji NOWA TV. W tej samej stacji Jarosław prezentuje pogodę. 

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znów możemy razem pracować, bo bardzo to lubimy”, powiedziała nam Beata Tadla. A co ze ślubem? Na razie go nie planują. „Ślub nie jest nam do niczego potrzebny ale na pewno go weźmiemy. Zrobimy to gdzieś na Antypodach tak, żeby nikt się nie dowiedział”, dodaje dziennikarka.

Zobacz także: Beata Tadla i Jarosław Kret bez cenzury. Jak wygląda ich relacja? Kto rządzi w tym związku?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.