Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla i Jarosław Kret planują ślub. Znamy szczegóły uroczystości!

Konrad Szczęsny 3 kwietnia 2017 12:30
Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Beata Tadla i Jarosław Kret są parą od 2013 r. Dziennikarze co jakiś czas pytają ich, czy planują sformalizować swój związek. Choć zawsze podkreślają, że to ich prywatna sprawa, tym razem pogodynek uchylił rąbka tajemnica i zdradził szczegóły uroczystości! Jak będzie ona wyglądała?

Polecamy też: „Delektujemy się naszym gniazdkiem”. Beata Tadla i Jarosław Kret na okładce VIVY! Po raz pierwszy razem!

Ślub Beaty Tadli i Jarosława Kreta

Jarosław Kret zwierzył się, że z pewnością ślub z Beatą Tadlą wezmą z dala od błysku fleszy. Będzie to kameralna i skromna uroczystość, tylko dla najbliższych pary.

Będzie cicho, romantycznie, wręcz intymnie. To przede wszystkim przypieczętowanie związku dwojga kochających się ludzi, a nie kolejny wchodzący na ekrany kin film, który trzeba rozplakatować po wszystkich płotach. Sądzę, że tylko nieliczni dowiedzą się o naszym ślubie”, zapewnił na łamach „Flesza” prezenter.

Polecamy też: Tak zmieniała się Beata Tadla. Zobacz jej spektakularną metamorfozę

Związek Beaty Tadli i Jarosława Kreta

Pierwsze informacje o uczuciu, które połączyło Jarosława Kreta i Beatę Tadlę zaczęły pojawiać się na początku 2013 r. Po raz pierwszy pojawili się razem na salonach pod koniec lutego w tym właśnie roku. Oboje mają już na koncie inne związki: do 2014 Beata Tadla była żoną Radosława Kietlińskiego, z którym ma syna Jana. Był to jej drugi mąż. Z kolei Jarosław Kret był w latach 1993-1996 mężem Edyty Mikołajczyk, dziennikarki i prezenterki, zaś w latach 2006-2008 tworzył parę z prezenterką Agatą Młynarską. 12 marca 2010 urodził mu się syn Franciszek - owoc związku z producentką Małgorzatą Kosturkiewicz.  

Polecamy też: Beata Tadla: „W naszym domu rządzi dialog”

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?