Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla i Jarosław Kret planują ślub. Znamy szczegóły uroczystości!

Konrad Szczęsny 3 kwietnia 2017 12:30
Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Beata Tadla i Jarosław Kret są parą od 2013 r. Dziennikarze co jakiś czas pytają ich, czy planują sformalizować swój związek. Choć zawsze podkreślają, że to ich prywatna sprawa, tym razem pogodynek uchylił rąbka tajemnica i zdradził szczegóły uroczystości! Jak będzie ona wyglądała?

Polecamy też: „Delektujemy się naszym gniazdkiem”. Beata Tadla i Jarosław Kret na okładce VIVY! Po raz pierwszy razem!

Ślub Beaty Tadli i Jarosława Kreta

Jarosław Kret zwierzył się, że z pewnością ślub z Beatą Tadlą wezmą z dala od błysku fleszy. Będzie to kameralna i skromna uroczystość, tylko dla najbliższych pary.

Będzie cicho, romantycznie, wręcz intymnie. To przede wszystkim przypieczętowanie związku dwojga kochających się ludzi, a nie kolejny wchodzący na ekrany kin film, który trzeba rozplakatować po wszystkich płotach. Sądzę, że tylko nieliczni dowiedzą się o naszym ślubie”, zapewnił na łamach „Flesza” prezenter.

Polecamy też: Tak zmieniała się Beata Tadla. Zobacz jej spektakularną metamorfozę

Związek Beaty Tadli i Jarosława Kreta

Pierwsze informacje o uczuciu, które połączyło Jarosława Kreta i Beatę Tadlę zaczęły pojawiać się na początku 2013 r. Po raz pierwszy pojawili się razem na salonach pod koniec lutego w tym właśnie roku. Oboje mają już na koncie inne związki: do 2014 Beata Tadla była żoną Radosława Kietlińskiego, z którym ma syna Jana. Był to jej drugi mąż. Z kolei Jarosław Kret był w latach 1993-1996 mężem Edyty Mikołajczyk, dziennikarki i prezenterki, zaś w latach 2006-2008 tworzył parę z prezenterką Agatą Młynarską. 12 marca 2010 urodził mu się syn Franciszek - owoc związku z producentką Małgorzatą Kosturkiewicz.  

Polecamy też: Beata Tadla: „W naszym domu rządzi dialog”

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.