O TYM SIĘ MÓWI

„Dalej będziesz mnie kochał?”. Barbara Kurdej-Szatan popłakała się w programie!

Zobacz niezwykłą metamorfozę Basi i Rafała Szatanów!

Olga Figaszewska 24 marca 2018 11:00

W czwartym odcinku programu The Story Of My Life. Historia naszego życia, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan przenieśli się w czasie o 30 i 60 lat. Para we wzruszającej rozmowie opowiedziała o swojej wielkie miłości. Jak wyglądały początki ich związku? Czy kiedykolwiek mieli kryzys?

Barbara i Rafał Szatanowie w The Story Of My Life. Historia naszego życia

Nie obyło się bez łez wzruszenia! Udział w programie był dla nich obojga niezwykle mocnym przeżyciem i z pewnością jeszcze bardziej umocnił ich więź. Małżeństwo należy do jednych z najbardziej popularnych i lubianych par polskiego show-biznesu. Wspólnie wychowują córeczkę, Hanię. Tworzą szczęśliwą rodzinę. Idealnie się dopełniają. A teraz o swoim związku opowiedzieli w programie Polsatu The Story  Of My Life. Historia naszego życia

Od początku wiedzieli, że to prawdziwe uczucie. Zaręczyli się w siedem lat temu po pięciu miesiącach znajomości. Rok później w ich życiu pojawiła się Hania. „Ta codzienność nas zaskoczyła. Te obowiązki trzeba było jakoś podzielić", wyznała aktorka. W rozmowie z Katarzyną Montgomery przyznali, że szczęście rodziny jest dla nich najważniejsze. Mimo napiętego harmonogramu zajęć zawsze znajdują dla siebie czas. Przebrnęli w życiu przez wiele problemów. I wciąż są razem. 

„Zburzenie rodziny byłoby krzywdzące bardzo. Zwłaszcza jak mamy córę", zapewniła Barbara Kurdej-Szatan.

„Czyli nie przewidujecie rozstania w swoim scenariuszu?", zapytała prowadząca. Aktorka twardo zaprzeczyła. Nie wykluczają, że w przyszłości ich rodzina ponownie się powiększy. 

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan jako 90-latkowie

Jak zareagowali na swoją metamorfozę? Aktorka nie kryła emocji. Kiedy dostrzegła w lusterku swoje odbicie po charakteryzacji, nagle się rozpłakała. Dopiero później udało jej się zapanować nad wzruszeniem.

„Ale jakim jesteś cudnym dziadziem!”, zareagowała Basia na metamorfozę męża.

„A Ty jaką jesteś piękną babulinką. To jest fajna babcia”, odpowiedział Rafał. „Pięknie jest, jak się widzi parę staruszków, która idzie na spacer i trzyma się za ręce” mówił Rafał. „To jest taka młodość, to złapanie się za rękę”, dodał.

„Chciałabym podziękować za wszystko, za to, że byłeś dla mnie inspiracją i dobrą duszą. I przyjacielem”, wyznała wzruszona aktorka. „Wzajemnie i przede wszystkim za to, że dajesz tyle uśmiechu i ciepła”, odparł Rafał. 

Jeszcze długo po kręceniu odcinka, Barbara Kurdej-Szatan myślała o przyszłości i miłości do ukochanego. 

„Patrzył na mnie tak samo i to było takie miłe. Aż miałam ochotę go spytać „Dalej będziesz mnie kochał, jak tak będę wyglądać”, relacjonowała w jednym z wywiadów aktorka.

„Po nagraniu to już była druga w nocy, bo długo nam zajęło to wszystko. Każda charakteryzacja trwała 3-4 godziny, więc po nagraniu przyjechaliśmy i po prostu przytuliliśmy się, ale na pewno byliśmy w jakiejś dziwnej euforii trochę nie do opisania , dodaje.

Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia z metamorfozy Barbary i Rafała Szatanów!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.