George Clooney, Amal Clooney, Amal Clooney w ciąży
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

George i Amal Clooneyowie zostaną rodzicami bliźniąt! Kiedy dzieci przyjdą na świat?

Konrad Szczęsny 10 lutego 2017 15:15
George Clooney, Amal Clooney, Amal Clooney w ciąży
Fot. Getty Images

Plotki o tym, że Amal Clooney jest w ciąży krążyły w show-biznesie od dawna. Jednak gwiazdorska para konsekwentnie nie komentowała tych doniesień. Jednak ostatnio wygadała się jedna z dziennikarek stacji CBS. Potwierdziła ona, że aktor i prawniczka już niedługo powitają na świecie bliźnięta!

Julie Chen o ciąży Amal Clooney

Wiadomość ta rozgrzała media do czerwoności. Amal i George Clooneyowie wiosną powitają na świecie swoje pierwsze dzieci. Prawniczka jest w bliźniaczej ciąży, co potwierdziła jedna z dziennikarek stacji CBS. W swoim programie The Talk powiedziała: „Beyonce to nie jedyna gwiazda, która spodziewa się bliźniąt. Na gratulacje zasłużyli też Amal i George Clooney!” - zdradziła w na wizji Chen. Informacje te szybko potwierdził również „Vogue”.

Termin porodu Amal Clooney

Przy okazji Julie Chen poinformowała również, że gwiazdorska para powita dzieci na świecie w czerwcu tego roku. Według doniesień różnych serwisów, będzie to chłopiec i dziewczynka. Plotkuje się również, że ciąża jest efektem zapłodnienia in vitro.

To już trzecia bliźniacza ciąża, o której mówi się w ostatnich tygodniach. Wcześniej wiadomość oficjalnie ogłosiła Beyonce i Jay Z, zaś w ostatnich dniach Rosie Huntingon-Whiteley i Jason Statham.

Związek George'a Clooneya i Amal Alamuddin

Para spotyka się prawdopodobnie od 2013 r. Aktor oświadczył się prawniczce w kwietniu 2014 r. We wrześniu tego samego roku wzięli natomiast ślub. To drugie małżeństwo George'a Clooneya.

Zobacz też: Piękne zwieńczenie słynnego love story. Czy George i Amal Clooney spodziewają się dziecka?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?