George Clooney, Amal Clooney, Amal Clooney w ciąży
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

George i Amal Clooneyowie zostaną rodzicami bliźniąt! Kiedy dzieci przyjdą na świat?

Konrad Szczęsny 10 lutego 2017 15:15
George Clooney, Amal Clooney, Amal Clooney w ciąży
Fot. Getty Images

Plotki o tym, że Amal Clooney jest w ciąży krążyły w show-biznesie od dawna. Jednak gwiazdorska para konsekwentnie nie komentowała tych doniesień. Jednak ostatnio wygadała się jedna z dziennikarek stacji CBS. Potwierdziła ona, że aktor i prawniczka już niedługo powitają na świecie bliźnięta!

Julie Chen o ciąży Amal Clooney

Wiadomość ta rozgrzała media do czerwoności. Amal i George Clooneyowie wiosną powitają na świecie swoje pierwsze dzieci. Prawniczka jest w bliźniaczej ciąży, co potwierdziła jedna z dziennikarek stacji CBS. W swoim programie The Talk powiedziała: „Beyonce to nie jedyna gwiazda, która spodziewa się bliźniąt. Na gratulacje zasłużyli też Amal i George Clooney!” - zdradziła w na wizji Chen. Informacje te szybko potwierdził również „Vogue”.

Termin porodu Amal Clooney

Przy okazji Julie Chen poinformowała również, że gwiazdorska para powita dzieci na świecie w czerwcu tego roku. Według doniesień różnych serwisów, będzie to chłopiec i dziewczynka. Plotkuje się również, że ciąża jest efektem zapłodnienia in vitro.

To już trzecia bliźniacza ciąża, o której mówi się w ostatnich tygodniach. Wcześniej wiadomość oficjalnie ogłosiła Beyonce i Jay Z, zaś w ostatnich dniach Rosie Huntingon-Whiteley i Jason Statham.

Związek George'a Clooneya i Amal Alamuddin

Para spotyka się prawdopodobnie od 2013 r. Aktor oświadczył się prawniczce w kwietniu 2014 r. We wrześniu tego samego roku wzięli natomiast ślub. To drugie małżeństwo George'a Clooneya.

Zobacz też: Piękne zwieńczenie słynnego love story. Czy George i Amal Clooney spodziewają się dziecka?

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.