Agnieszka Chylińska, Forever Child, Viva!
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska mówi wszystko o związku, dzieciach i seksie. Szczerość czy autopromocja?

Konrad Szczęsny 12 października 2016 12:55
Agnieszka Chylińska, Forever Child, Viva!
Fot. Krzysztof Opaliński

Agnieszka Chylińska w programie Kuby Wojewódzkiego szczerze opowiedziała o domniemanym kryzysie w związku i rozwodzie z mężem Markiem, blaskach i cieniach macierzyństwa, wydanej niedawno po siedmiu latach przerwy płycie "Forever Child" i... seksie. Skomentowała również niedawny ślub prowadzącego!

 

Jurorka "Mam Talent" powróciła znienacka na rynek muzyczny płytą "Forever Child", wydaną 30 września tego roku. Dla fanów wokalistki było to ogromne zaskoczenie głównie ze względu na to, że wcześniej nic nie zapowiadało wydania krążka. Od razu po premierze zwrócono uwagę na szczere, smutne i poruszające teksty piosenek, które znalazły się na wydanym po siedmiu latach albumie. Wywołało to falę plotek dotyczących kryzysu w jej małżeństwie. Ona sama nie ucinała tych spekulacji, a jedynie podsycała je (na przykład zapytana przez Jarosława Kuźniara o to, czy złożyła pozew rozwodowy odpowiedziała, że nie, ale życie "układa się tak, jak się układa"). A jaka jest prawda?

 

Polecamy też: Już nie blond piękność. Agnieszka Chylińska wraca do drapieżnego wizerunku

 

W najnowszym odcinku Kuby Wojewódzkiego, którego Agnieszka Chylińska była gościem, sporo miejsca poświęcono ostatnim medialnym doniesieniom dotyczącym życia prywatnego jurorki "Mam Talent". Ona wydawała się całą sprawą mocno wzburzona i wyśmiała wszystko, o czym pisały tabloidy.

Ja nie jestem celebrytką. Nie chciałabym żeby cokolwiek zostało mi wmówione. Kiedy robiłam tę płytę, przez parę lat, zdarzyło się parę smutnych rzeczy w moim życiu. Mam jednak nadzieję, że to już za mną. Śmiejemy się z Markiem, że tabloidy już nam zrobiły symulację rozwodu. Sami ułożyliśmy sobie z 6 jego scenariuszy, zanim oni zaczęli o tym pisać. Tabloidy są zero-jedynkowe: jak ona napisała taki tekst to znaczy, że się rozwodzi. Ja bym wolała, żeby ludzie skupili się na tym, że wybacz mi, jest to zajebista płyta. Ja jestem szczera ze słuchaczem, ale jak mu mówię, że nie jest najfajniej, to jeszcze nie znaczy, że zapraszam go do swojego domu. I ch**j z tym, że ludzie tak myślą. Ja powracam z płytą po siedmiu latach. Siedem lat temu to zupełnie inaczej wyglądało - zapewniała z mocą Chylińska.

Rozmowa zeszła także na temat powrotu do rockowych korzeni. Agnieszka Chylińska przefarbowała przed wydaniem płyty włosy z blondu na czerń. Na nowym krążku nie brakuje również charakterystycznego dla niej wydzierania się, rockowych riffów i tekstów związanych z buntem i niezgodną na panujący porządek. Kuba Wojewódzki zapytał zatem o to, czy rockowa wokalistka musi być zbuntowana.

We mnie jest jakiś bunt, jakaś niezgoda. Jak zaczynałam 20 lat temu, czułam się bardzo mocno niedowartościowana, w szkole i w domu, wyrażało mnie mocne śpiewania. Potem urodziły się dzieci i myślałam, że jednak co innego mnie wyraża. Ale teraz znów pojawiła się agresja w moim głosie. Ja żyję tu i teraz, tak mnie życie dość brutalnie nauczyło. Dzisiaj czuję się zmęczona i wypalona, ale nie chciałabym tego kategoryzować, bo jednocześnie mam nadzieję. Jak się ma rodzinę to ten bunt jest inny. Miewam łzy w oczach, jak Peppa podbiegnie i się wypier**li. Ja robię płytę, a tu przyszła jesień, zaczęły się wirusówki i dzieciaki mi chorują. I nie śpią. Całą noc. Jednego w życiu nie przewidziałam - że się zakocham i będę chciała założyć rodzinę. Uwielbiam Marka za to, że mnie idealizuje. Ostatnio przyszedł do przedszkola i pani wychowawczyni mówi mu bardzo delikatnie: państwa córka dzisiaj trochę przeklinała. A Marek na to: nooo, w domu na pewno tego nie usłyszała  - żartowała Chylińska.

Polecamy również: Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska. Zobacz spektakularną metamorfozę gwiazdy!

 

Z racji tego, zarówno prowadzący, jak i jego gość znają się doskonale (oboje byli jurorami kilku programów rozrywkowych TVN), pozwolili sobie na naprawdę śmiałe żarty dotyczące... seksu. Wokalistka nie byłaby sobą, gdyby przy okazji nie nawiązała do trzech ciąż, które do tej pory przebyła.

Wiesz, że traktuję cię jak siostrę, dużo młodszą ode mnie. Gdyby to nie było zakazane prawem to już dawno bym w tobą współżył, nawet bez twojej zgody. Nawet byś nie zauważyła - zapewnił Wojewódzki.

Chylińska nie pozostała mu dłużna.

No proszę cię, po trzech porodach??? Pewnie, że bym nie zauważyła. To by wyglądało tak: Kuuuuba, gdzie jesteś? Już w środku? - odcięła się.

A co byś zrobiła, gdybyś przed jeden dzień miała penisa? - drążył temat Kuba.

A ty co byś zrobił, gdybyś miał dziurę? - odbiła piłeczkę Agnieszka.

Poszedłbym do Piróga, pokazałbym i bym powiedział: nie dla psa kiełbasa… - zakończył ten temat Wojewódzki.

Nie mogło oczywiście zabraknąć w rozmowie tematu rzekomego śluby prowadzącego z Renatą Kaczoruk. Okazało się, że medialne zamieszanie miało związek z... nową kampanią promocyjną sieci komórkowej, z którą Kuba Wojewódzki ma podpisany kontrakt.

Na oglądanie filmów nie mam czasu, więc ci to zepsuję. Ale płakałam ostatnio, jak usłyszałam, że się hajtnąłeś, a potem okazało się, że to gó**o prawda - naśmiewała się Chylińska.

W sieci od razu rozpętała się burzliwa dyskusja dotycząca tego, czy szczerość wokalistki jest prawdziwa czy może jedynie to element promocji nowego krążka. Jak Wy oceniacie jej wystąpienie w programie Kuby Wojewódzkiego?

 

Polecamy też: Zawsze szczera do bólu. Oto najbardziej ostre cytaty Agnieszki Chylińskiej

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.