Adele bez makijażu mn
Fot. Photo by: Will Heath/NBC/NBCU Photo Bank via Getty Images
Ze świata urody

Adele pozuje do urodzinowych zdjęć bez makijażu

Kolejna gwiazda, która promuje trend na naturalność 

Aleksandra Trendak 6 maja 2022 19:30
Adele bez makijażu mn
Fot. Photo by: Will Heath/NBC/NBCU Photo Bank via Getty Images

Adele piątego maja świętowała swoje trzydzieste czwarte urodziny. Z tej okazji na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z urodzinowej sesji, w której gwiazda wystąpiła bez makijażu! W opisie możemy przeczytać, jej zwierzenia na temat zeszłego roku, jak bardzo na nią wpłynął i ukształtował, dzięki czemu teraz czuje się szczęśliwa jak nigdy. 

CZYTAJ O: Adele obchodzi 34 urodziny! Za nią trudna i wyboista droga do poznania samej siebie...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Urodzinowa sesja Adele 

Na Instagramie wokalistki zostały opublikowane zdjęcia z jej urodzinowej sesji zdjęciowej. Adele pozuje w welurowej sukni z ogromnymi, bufiastymi rękawami, górę kreacji zdobią cekiny, a dół zwęża się w rozkloszowaną spódnicę. Artystka zdecydowała się zrezygnować z makijażu i postawić na naturalność. W minionym roku dokonało się wiele zmian. Jeśli czas będzie nadal leczył rany w moim życiu tak, jak to się dzieje z upływem lat, to nie mogę się doczekać sześćdziesiątki. Nigdy nie byłam szczęśliwsza! Otrzymałam tak wiele lekcji, za które jestem wdzięczna. Mam 34 lata i kocham ten wiek!, napisała artystka w swoim poście, pod zdjęciami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Bez wątpienia rok 2021 był bardzo trudnym dla artystki, właśnie w nim powróciła na scenę po latach nieobecności od wydania poprzedniego albumu. Przez ten czas zaszło wiele zmian w jej życiu - rozwiodła się z mężem Simonem Koneckim i przeszła niezwykłą metamorfozę. Na swojej płycie zatytułowanej “30” śpiewa o złamanym sercu, macierzyństwie oraz nowej miłości. Płyta bardzo szybko została ogłoszona najlepszą w karierze wokalistki. Adele udzieliła także kilka poruszających wywiadów, dzięki którym fani usłyszeli o jej utracie wagi, rozwodzie i pojednaniu z ojcem. W rozmowie z Oprą Winfrey wyznała, że przygotowuje się, aby znowu być sławna i rzeczywiście słowa artystki się spełniły, gdyż zachwyca na scenie i promienieje szczęściem w życiu prywatnym. 

ZOBACZ TEŻ: Adele to prawdziwa królowa eyelinera

Adele jest kolejną gwiazdą, która promuje naturalność i nie wstydzi się pozować przed obiektywem bez makijażu. Trend ten został zapoczątkowany przez artystkę Alicię Keys, w której ślady poszły także inne gwiazdy jak Lady Gaga, Cindy Crawford, Kris Jenner oraz Lana Del Rey. Wszystkie wyglądają przepięknie bez przypudrowanej twarzy, czym samym udowodniają, że make-up nie ma na celu zakrycia naturalnego piękna, ale wręcz przeciwnie – wydobycia go i podkreślenia. Wolicie Adele z makijażem czy bez?  

Adele bez makijażu
Fot. Photo by: Will Heath/NBC/NBCU Photo Bank via Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…