Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska
ZE ŚWIATA FILMU

Zwiastun filmu Kler został wycofany przez… Joannę Kulig?

Nie chciała, by film był reklamowany przez jej nagi biust!

Weronika Kostyra 9 sierpnia 2018 12:30
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

O filmie Kler jest głośno odkąd Wojciech Smarzowski wyjawił, czego będzie on dotyczył. Reżyser słynie z tego, że nie unika trudnych tematów. Tym razem postanowił opowiedzieć o współczesnych problemach Kościoła Katolickiego. Pierwszy zwiastun wywołał burzę w Internecie i… został wycofany po kilkunastu godzinach. Powód jest naprawdę zaskakujący!

Joanna Kulig w scenie erotycznej

Skandaliczny zwiastun filmu Kler jest pełen szokujących scen – księża są nieuczciwi, piją i cudzołożą. To właśnie ten ostatni element sprawił, że zwiastun zostały wycofany do ponownego montażu. Wszystko za sprawą sceny erotycznej Joanny Kulig i Roberta Więckiewicza. Aktorkę zdenerwował fakt, że scena ta została wykorzystana w zwiastunie. Nie chciała, by film był reklamowany przez jej nagi biust.

„Zmieniają zwiastun filmu Kler na żądanie Kulig, bo, jak twierdzi aktorka, cały internet żyje jej nagimi piersiami. Powiedziała, że takie rzeczy nie powinny być w zwiastunie, że ona czuje się skrępowana”, informator Super Expressu.

Po koniecznych przeróbkach, zwiastun jest ponownie dostępny w Internecie. Same sceny erotyczne nie znikną jednak z filmu.

O czym jest Kler Wojciecha Smarzowskiego?

Fabuła filmu przedstawia historie trzech księży, którzy spotykają się po latach od tragedii, która splotła ich losy. Życie każdego z nich potoczyło się zupełnie inaczej – jeden z nich wiejskim proboszczem parafii (Robert Więckiewicz), drugi (Arkadiusz Jakubik), traci zaufanie swoich parafian, trzeci (Jacek Braciak) robi karierę w kurii, lecz utrudnia mu to pławiący się w luksusach arcybiskup (Janusz Gajos), który używa swoich wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce. 

Joanna Kulig
Fot. East News

Kadr w filmu Kler
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.