ZE ŚWIATA FILMU

Zwiastun filmu Kler został wycofany przez… Joannę Kulig?

Nie chciała, by film był reklamowany przez jej nagi biust!

Weronika Kostyra 9 sierpnia 2018 12:30
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuzanna Krajewska

O filmie Kler jest głośno odkąd Wojciech Smarzowski wyjawił, czego będzie on dotyczył. Reżyser słynie z tego, że nie unika trudnych tematów. Tym razem postanowił opowiedzieć o współczesnych problemach Kościoła Katolickiego. Pierwszy zwiastun wywołał burzę w Internecie i… został wycofany po kilkunastu godzinach. Powód jest naprawdę zaskakujący!

Joanna Kulig w scenie erotycznej

Skandaliczny zwiastun filmu Kler jest pełen szokujących scen – księża są nieuczciwi, piją i cudzołożą. To właśnie ten ostatni element sprawił, że zwiastun zostały wycofany do ponownego montażu. Wszystko za sprawą sceny erotycznej Joanny Kulig i Roberta Więckiewicza. Aktorkę zdenerwował fakt, że scena ta została wykorzystana w zwiastunie. Nie chciała, by film był reklamowany przez jej nagi biust.

„Zmieniają zwiastun filmu Kler na żądanie Kulig, bo, jak twierdzi aktorka, cały internet żyje jej nagimi piersiami. Powiedziała, że takie rzeczy nie powinny być w zwiastunie, że ona czuje się skrępowana”, informator Super Expressu.

Po koniecznych przeróbkach, zwiastun jest ponownie dostępny w Internecie. Same sceny erotyczne nie znikną jednak z filmu.

O czym jest Kler Wojciecha Smarzowskiego?

Fabuła filmu przedstawia historie trzech księży, którzy spotykają się po latach od tragedii, która splotła ich losy. Życie każdego z nich potoczyło się zupełnie inaczej – jeden z nich wiejskim proboszczem parafii (Robert Więckiewicz), drugi (Arkadiusz Jakubik), traci zaufanie swoich parafian, trzeci (Jacek Braciak) robi karierę w kurii, lecz utrudnia mu to pławiący się w luksusach arcybiskup (Janusz Gajos), który używa swoich wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce. 

Joanna Kulig
Fot. East News

Kadr w filmu Kler
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!