ZE ŚWIATA FILMU

Mroczna Lisbeth Salander powraca, aby wymierzać sprawiedliwość na własną rękę!

Zobacz zwiastun filmu „Dziewczyna w sieci pająka”!

Weronika Kostyra 26 października 2018 11:26

Po siedmiu latach od premiery Dziewczyny z tatuażem do kin wchodzi Dziewczyna w sieci pająka. Nowy film o ekscentrycznej i mrocznej Lisbeth Salander to ekranizacja książki Co nas nie zabije, czyli kontynuacji słynnej Trylogii Millenium napisanej po śmierci jej autora, Stiega Larssona. W główną bohaterkę wciela się Claire Foy znana z roli królowej Elżbiety II w serialu The Crown.

Lisbeth powraca, by wymierzać sprawiedliwość na własną rękę i zmierzyć się ze swoją siostrą, która jest jej całkowitym przeciwieństwem. Film łączy w sobie charakterystyczny styl skandynawskich kryminałów, który skradł serca czytelników, z kinem akcji pełnym dynamicznych i widowiskowych scen.

Dziewczyna w sieci pająka w kinach już od 26 października, czyli dzisiaj! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.