Beyonce
Fot. Instagram @beyonce
ZE ŚWIATA FILMU

Premiera filmu o Beyoncé jeszcze w tym miesiącu. Zobacz zwiastun!

Fani wokalistki są zachwyceni!

Weronika Kostyra 9 kwietnia 2019 12:13
Beyonce
Fot. Instagram @beyonce

Fani Beyoncé są zachwyceni! Netflix ogłosił, że jeszcze w tym miesięcy odbędzie się premiera filmu dokumentalnego o wokalistce. Homecoming ma ukazywać kulisy przygotowań do kultowego występu gwiazdy na festiwalu Coachella 2018. Będzie to oczywiście okazja do bliższego poznania Beyoncé i jej otoczenia. Kiedy premiera?

Co wiemy o filmie dokumentalnym o Beyonce?

Od pewnego czasu pojawiały się plotki, że Netflix planuje film o Beyoncé. Projekt utrzymano w tajemnicy do ostatniej chwili, ponieważ premiera dokumentu odbędzie się już 17 kwietnia. Co wiemy o nowym dokumencie Homecoming? Jego nazwa nawiązuje do programu stypendialnego prowadzonego przez Beyonce. Słynny koncert na Coachelli odbył się równo rok przed premierą filmu. Fani wokalistki musieli na niego długo czekać. Rok wcześniej gwiazda nie wystąpiła na festiwalu w powodu ciąży. Na występ w 2018 roku opłacało się czekać – trwało dwie godziny. Beyoncé zaśpiewała 26 piosenek, a na scenie towarzyszyło jej stu tancerzy. Organizację i kulisy tego spektakularnego show mają zostać pokazane w filmie. „Homecoming przedstawia kulisy słynnego występu Beyoncé w na festiwalu Coachella w 2018 roku Zdjęcia i wywiady nagrane podczas przygotowań do wydarzenia pokażą widzom jak wiele emocji towarzyszy twórcom od narodzin pomysłu do jego realizacji”, czytamy w zapowiedzi dokumentu.

W 2013 roku powstał już film dokumentalny o Beyoncé zatytułowany Life Is But A Dream. Wokalistka sama go wyreżyserowała i pokazała nieznane dotąd zdjęcia i filmy. Jak będzie tym razem? Dowiemy się 17 kwietnia. Zobacz zwiastun! 

Beyonce w Vogue
Fot. Instagram @beyonce

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.