ZE ŚWIATA FILMU

Adaś Miauczyński wraca do swojego trudnego dzieciństwa...

Weronika Kostyra 12 października 2018 11:59

Adaś Miauczyński powraca w najnowszym filmie Marka Koterskiego. W filmie 7 uczuć cofa się do swojego dzieciństwa. Razem z bohaterem i jego szkolnymi kolegami przeżywamy dramaty związane z dorastaniem i kompletnym brakiem zrozumienia ze strony dorosłych. Siedem tytułowych uczuć to: radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy, które przeżywamy na co dzień. Problem polega na tym, że nikt nie uczy nas jak sobie z nimi radzić, jak je przeżywać, rozpoznawać i nazywać.

„7 uczuć”: nowy film Marka Koterskiego

W drugoplanowych rolach i epizodach pojawiła się cała plejada wybitnych polskich aktorów: Maja Ostaszewska Robert Więckiewicz, Adam Woronowicz, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Ilona Ostrowska, Magdalena Cielecka, Sonia Bohosiewicz, Tomasz Karolak, Cezary Pazura, Małgorzata Bogdańska, Andrzej Mastalerz, Marcin Kwaśny, Dorota Chotecka, Joanna Kulig, Mateusz Banasiuk i wielu innych.

Premiera filmu 7 uczuć już 12 października. Zobacz zwiastun! 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach