James Bond, Daniel Craig
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Znamy tytuł nowego filmu o Jamesie Bondzie!

Po raz piąty i ostatni wcieli się w niego Daniel Craig

Weronika Kostyra 21 sierpnia 2019 15:26
James Bond, Daniel Craig
Fot. Materiały prasowe

Fani z niecierpliwością czekają na kolejną część przygód Jamesa Bonda. W nowym filmie po raz piąty i ostatni wciela się w niego Daniel Craig. Premiera 25. filmu o agencie 007 odbędzie się dopiero za kilka miesięcy, ale nareszcie oficjalnie ogłoszono jaki będzie nosił tytuł. Co jeszcze wiemy?

Bond 25: tytuł

Długo wyczekiwany film, który w czasie produkcji napotkał wiele trudności, będzie nosił No Time To Die (pl. Nie czas umierać). Wiadomo też, że na wielkim ekranie u boku Bonda pojawi się Rami Malek, znany z filmu Bohemian Rhapsody, gdzie wcielił się w Freddiego Mercury'ego. Będzie głównym czarnym charakterem.

Poza nimi zobaczymy także masę znanych i mniej znanych twarzy. Pojawią się: Ana de Armas, Ralph Fiennes, Lea Seydoux, Ben Whishaw, Billy Magnussen, Naomie Harris, David Dencik, Jeffrey Wright, Lashana Lynch, Rory Kinnear i Dali Benssalah. Za reżyserię odpowiada Cary Fukunaga, który wcześniej pracował między innymi nad serialami Maniac oraz True Detective.

O czym będzie „No Time To Die”?

W najnowszym filmie James Bond ma by już na emeryturze. Odpoczynek na Jamajce przerwie mu jednak prośba znajomego z CIA. Razem mają uratować znanego naukowca. W międzyczasie numer 007 oraz licencję na zabijanie odziedziczył już inny agent, a w zasadzie agentka. W postać Nomi wciela się Lashana Lynch.  „Craig powróci z emerytury i dowie się, że nowym 007 jest właśnie Lynch. Oczywiście będzie starał się ją uwieść. Podobno kobieta początkowo oprze się wdziękom mężczyzny”, podał The Mail. Według niepotwierdzonych plotek to ona ma zostać główną bohaterką w kolejnym filmie o przygodach agenta.

Premiera No Time To Die jest planowana na 8 kwietnia 2020. Też nie możecie się już doczekać? 

Daniel Craig, James Bond
Fot. Materiały prasowe

James Bond, Daniel Craig, nowy film o Agencie 007
Fot. Instagram @007

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…