Magdalena Waligórska
Fot. Engelbrecht/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

W serialu Ranczo wcieliła się w postać Wioletki, później usunęła się w cień. Tak dzisiaj wygląda Magdalena Waligórska

Jak na przestrzeni lat zmieniła się aktorka?

Karol Sowa 24 marca 2023 11:56
Magdalena Waligórska
Fot. Engelbrecht/AKPA

W historii polskiej kinematografii zapisało się wiele produkcji, do których widzowie wracają z sentymentem. Doskonałym przykładem jest serial Ranczo, który do dzisiaj wzbudza wiele emocji. Świetny scenariusz i fenomenalna obsada sprawiły, że produkcja stała się ogromnym hitem Telewizji Polskiej. Co dzisiaj słychać u artystów, którzy wzięli w niej udział? Magdalena Waligórska przez wiele lat wcielała się w postać Wioletki w kultowym już serialu. Co dzisiaj robi?

W serialu Ranczo zagrała barmankę Wioletkę, co dzisiaj robi Magdalena Waligórska? Kariera, edukacja, filmy, seriale

Artystka w 2007 roku ukończyła krakowską szkołę teatralną. Na swoim koncie ma wiele kreacji aktorskich. Swój talent zaprezentowała między innymi w filmie „Pianista" czy serialach:  „Na dobre i na złe", „Prawo Agaty", „Klan" czy „Komisarz Alex". 

Rola barmanki o imieniu Wioletka w serialu Ranczo przyniosła Magdalenie Waligórskiej ogromną popularność i sympatię telewidzów. Mimo że mogła odnieść spektakularny sukces, postanowiła lekko usunąć się w cień. Nie zakończyła jednak swojej kariery. Od czasu do czasu możemy ją podziwiać na szklanym ekranie. Niedawno wykreowała postać Marii Konopnickiej w dokumencie TVP - „Maria Konopnicka — buntowniczka nie z wyboru". W rozmowie z Super Expressem przyznała, że „najbardziej podobały mi się te ostatnie sceny, kiedy musiałam poddać się mocnej charakteryzacji. To było dla mnie ciekawe doświadczenie. Dotąd w pracy siadałam na fotelu charakteryzatora i wychodziłam piękniejsza, a tu na potrzeby produkcji musieli mnie postarzeć i nieco obrzydzić. Dorabiano mi plamy na twarzy i ukrywano brwi, żeby nie były zbyt wyraźne", czytaliśmy.

Aktorka chętnie też pokazuje swoją codzienność w social mediach. Na Instagramie ma prawie 40 tysięcy obserwatorów, a każdy z jej postów wzbudza wielkie emocje. 

CZYTAJ TEŻ: „Niestety Wojtka nie ma w każdy weekend i w środku tygodnia". Marina ujawnia, dlaczego piłkarz sypia w hotelach

Magdalena Waligórska, Arkadiusz Nader, plan serialu „Ranczo”, 21.07.2007 rok

Magdalena Waligórska, Arkadiusz Nader, plan serialu „Ranczo”, 21.07.2007 rok
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Magdalena Waligórska, 25.05.2009 rok

Magdalena Waligórska
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Magdalena Waligórska, 16.08.2009 rok

Magdalena Waligórska
Fot. Gałązka/AKPA

Magdalena Waligórska — metamorfoza, zdjęcia, życie prywatne, mąż, dzieci

W życiu prywatnym jest szczęśliwą żoną i mamą. Jej druga połówka ma na imię Mateusz Lisiecki. Razem doczekali się dwójki dzieci: synka Piotra oraz córeczki Natalii.

Niedawno ulubienica widzów opublikowała zdjęcie z siłowni. „Nie ma to jak zacząć dnia i tygodnia od porządnej dawki potu... P.S. Z tylu lepiej niż z przodu", napisała pod fotografią. W komentarzach nie zabrakło ciepłych słów od obserwatorów. „Z tyłu pięknie, z przodu jeszcze piękniej", „Cudownie wyglądasz — jak zawsze", piszą internauci. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Halina Mlynkova gorzko o związkach: „Okazywało się, że to, co niedobre, dzieje się nadal”

Magdalena Waligórska, 2008 rok

Magdalena Waligórska
Fot. Engelbrecht/AKPA

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.