Tomasz Sekielski z dziećmi, mecz pomiędzy drużyną Gwiazd TVN i drużyną Sejmu RP. Wielki rewanż" Gwiazdy TVN kontra Sejm RP, 1.06.2008
Fot. Marcin Dlawichowski / Forum
Dzieci gwiazd

Dzieci są jego największym sukcesem. Tomasza Sekielskiego łączy z córką silna więź

Razem wybrali się na „Marsz 4 czerwca”

Marta Nawacka 6 czerwca 2023 19:50
Tomasz Sekielski z dziećmi, mecz pomiędzy drużyną Gwiazd TVN i drużyną Sejmu RP. Wielki rewanż" Gwiazdy TVN kontra Sejm RP, 1.06.2008
Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

Jest jednym z najsłynniejszych i najbardziej cenionych dziennikarzy w Polsce, ale przede wszystkim również mężem i ojcem. Tomasz Sekielski doczekał się dwójki dzieci i, choć o swoich bliskich mówi niewiele, to nigdy nie ukrywał, że to właśnie oni są najważniejsi w jego życiu. Teraz reporter opublikował w mediach społecznościowych wyjątkowy kadr. Pozuje na nim wraz z ukochaną córką, Julią. Jakie relacje ich łączą?

Tomasz Sekielski: dzieci i żona są jego największym wsparciem

Bez wątpienia można go określić jednym z najlepszych dziennikarzy w Polsce. Tomasz Sekielski nie ukrywa jednak, że największym sukcesem w jego życiu są ukochana żona oraz dzieci. To właśnie najbliżsi pomagali mu czerpać siłę do walki, kiedy zmagał się z depresją. Choć syn i córka są dla niego najważniejsi, to ze względu na pracę reporterowi nie zawsze udawało się być „obecnym ojcem”.

„Mam poczucie, że parę rzeczy przegapiłem, gdy byli w wieku dziecięcym. Oni pewnie mają podobne odczucia, ale najważniejsze, że mamy dobry kontakt. I chyba dziś rozumieją, dlaczego czasem mnie brakowało. W najważniejszych momentach starałem się być”, wyznał w 2020 roku w rozmowie z VIVĄ!. „Teraz dzieciaki są w liceum i Tomek spędza z nimi ogrom czasu. Nadrabia zdecydowanie. Trochę się zamieniliśmy, bo ja z nimi byłam we wczesnym dzieciństwie, a teraz jest bliżej Tomek”, usprawiedliwiała Tomasza Sekielskiego żona Anna.

Czytaj też: ''Jest jedyną osobą, której tak naprawdę się boję''. Tak Grzegorz Turnau mówi o swojej córce

Tomasz Sekielski z dziećmi, mecz pomiędzy drużyną Gwiazd TVN i drużyną Sejmu RP. Wielki rewanż
Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

Tomasz Sekielski z dziećmi, mecz pomiędzy drużyną Gwiazd TVN i drużyną Sejmu RP. Wielki rewanż" Gwiazdy TVN kontra Sejm RP, 1.06.2008

Tomasz sekielski, syn, córka, 2019
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Tomasz Sekielski z dziećmi, uroczysta premiera serialu „Wiedźmin”, 18.12.2019, Warszawa

Tomasz Sekielski: córka. Jaka relacja łączy dziennikarza z Julią?

Choć dziennikarz bardzo rzadko pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia swoich najbliższych, tym razem zrobił wyjątek. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcia z ukochaną, nastoletnią córką, Julią, wraz z którą wybrał się na „Marsz 4 czerwca”. Tata i córka szli razem trzymając się za ręce, a internauci nie kryli zachwytów widząc łączącą ich więź. „Piękni i radośni ludzie”, „Super zdjęcie. Pięknie się patrzy na taką relację ojciec - córka. Razem tworzycie historię. Pozdrawiam serdecznie”, brzmiały niektóre z komentarzy.

Nie da się również ukryć, że nastolatka jest bardzo podobna do swojego taty. Czy pójdzie w jego ślady? „Nic na siłę. Nie programujemy im na siłę przyszłości. Zostawiamy dużo swobody, ale chyba nie chciałbym, żeby poszli w moje strony, bo wiem, ile to kosztuje czasu i poświęcenia”, mówił o przyszłości swoich pociech Tomasz Sekielski w rozmowie z VIVĄ! W 2020 roku. Dziennikarz podkreślał także, że niezależnie od tego, jaką drogą zdecydują się pójść jego dzieci, będzie je wspierał.  

Zobacz także: Edward Żentara doczekał się jednego syna. Kim jest Mikołaj Żentara? Poszedł artystyczną drogą

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.