Teatr Słowackiego, Kraków
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA KULTURY

Zamknięci w Teatrze. Teatralny serial online. Poznaj szczegóły!

To wyjątkowy projekt Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Konrad Szczęsny 3 kwietnia 2020 18:43
Teatr Słowackiego, Kraków
Fot. Materiały prasowe

Jaki jest Teatr Słowackiego nocą? Pusty, ciemny, zamknięty. Inny. Pociągający. I trochę straszny. Co lubi? Jak oddycha? Czym się karmi? Kto w nim jest, kiedy nikogo w nim nie ma? Sprawdzą to aktorzy Słowaka. Zebrani. Zamknięci każdy w oddzielnym pomieszczeniu. Niekoniecznie dobrowolnie. Chociaż… ten budynek to teraz nie takie złe miejsce. To bezpieczne miejsce. Bo na zewnątrz (a może i w nas) budzą się upiory…

Zamknięci w Teatrze - szczegóły

Zamknięci w domach myśleliśmy, jakby się z Wami spotkać. Teraz już wiemy: powinniśmy się zamknąć dla Was. „Zamknięci w Teatrze” to nasza nowa, teatralno-serialowa produkcja. Internetowe poszukiwanie teatru w czasach zarazy.

Scenariusz i reżyseria: Jakub Roszkowski

Obsada: zespół Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Zdjęcia: zespół Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Zdjęcia i montaż: Paweł Penarski

Muzyka: Mateusz Bieryt

Produkcja: Kinga Kowalska

Wspólnie z Dyrektorem naszego Teatru - Krzysztofem Głuchowskim – zapraszamy Was do współuczestniczenia w tym projekcie.

Nie będziemy udawać teatru, ale pozwolimy regularnie spotykać się z naszymi artystami.

Wejdźcie na któryś z poniższych linków - jako zaproszenie proponujemy dwie opcje. Link na teatralnym fanpage’u Facebook lub dla wylogowanych z mediów społecznościowych – link na YouTube .

https://www.facebook.com/TeatrSlowackiego/videos/2606848542778053/

https://youtu.be/GQYQmGJdHNc

Ten projekt przygotowujemy z myślą o tym, że niebawem uda nam się w zdrowiu spotkać w teatrze - w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Tymczasem każde spotkanie będzie odbywać się od jutra, czyli od soboty 4 kwietnia - w soboty i środy o godzinie 20:00 do odwołania na naszym fejsbukowym profilu.  

Teatr Słowackiego, Kraków
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.