Teatr Słowackiego, Kraków
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA KULTURY

Zamknięci w Teatrze. Teatralny serial online. Poznaj szczegóły!

To wyjątkowy projekt Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Konrad Szczęsny 3 kwietnia 2020 18:43
Teatr Słowackiego, Kraków
Fot. Materiały prasowe

Jaki jest Teatr Słowackiego nocą? Pusty, ciemny, zamknięty. Inny. Pociągający. I trochę straszny. Co lubi? Jak oddycha? Czym się karmi? Kto w nim jest, kiedy nikogo w nim nie ma? Sprawdzą to aktorzy Słowaka. Zebrani. Zamknięci każdy w oddzielnym pomieszczeniu. Niekoniecznie dobrowolnie. Chociaż… ten budynek to teraz nie takie złe miejsce. To bezpieczne miejsce. Bo na zewnątrz (a może i w nas) budzą się upiory…

Zamknięci w Teatrze - szczegóły

Zamknięci w domach myśleliśmy, jakby się z Wami spotkać. Teraz już wiemy: powinniśmy się zamknąć dla Was. „Zamknięci w Teatrze” to nasza nowa, teatralno-serialowa produkcja. Internetowe poszukiwanie teatru w czasach zarazy.

Scenariusz i reżyseria: Jakub Roszkowski

Obsada: zespół Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Zdjęcia: zespół Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Zdjęcia i montaż: Paweł Penarski

Muzyka: Mateusz Bieryt

Produkcja: Kinga Kowalska

Wspólnie z Dyrektorem naszego Teatru - Krzysztofem Głuchowskim – zapraszamy Was do współuczestniczenia w tym projekcie.

Nie będziemy udawać teatru, ale pozwolimy regularnie spotykać się z naszymi artystami.

Wejdźcie na któryś z poniższych linków - jako zaproszenie proponujemy dwie opcje. Link na teatralnym fanpage’u Facebook lub dla wylogowanych z mediów społecznościowych – link na YouTube .

https://www.facebook.com/TeatrSlowackiego/videos/2606848542778053/

https://youtu.be/GQYQmGJdHNc

Ten projekt przygotowujemy z myślą o tym, że niebawem uda nam się w zdrowiu spotkać w teatrze - w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Tymczasem każde spotkanie będzie odbywać się od jutra, czyli od soboty 4 kwietnia - w soboty i środy o godzinie 20:00 do odwołania na naszym fejsbukowym profilu.  

Teatr Słowackiego, Kraków
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.