Olga Figaszewska 4 maja 2017 07:00
1/6
Nariana, niezwykła dziewczynka, albinosi
Copyright @Vadim Rufov/Instagram @vadim_rufov
1/6

Zdjęcia Nariany pojawiły się w sieci tydzień temu. Wystarczyło kilka dni, by urocza dziewczynka wzbudziła zachwyt w świecie mody i została okrzyknięta najpiękniejszą albinoską. Co o niej wiemy?

 

Nikt nie spodziewał się, że ośmiolatka wzbudzi  takie zainteresowanie. Zaraz po tym, jak Nariana otworzyła swoje konto na Instagramie, zaczęła otrzymywać kolejne oferty sesji zdjęciowych. Fotografowie szybko dostrzegli jej nieprzeciętną urodę i doskonały materiał na modelkę. Dziś światowe agencje dla modelek walczą o podpisanie kontraktu z Narianą.

 

„To jedna z najbardziej wyjątkowych osób, jakie widziałem. Posiada niesamowite artystyczne wyczucie. Od pierwszej sekundy, w której się poznaliśmy, zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, jakbyśmy się znali od dawna”, mówił o Narianie fotograf, Vadim Rufov fotograf, którego prace obiegły już cały świat. Zdjęcia Nariany dostrzegł w rekomendowanych postach na Instagramie i od razu napisał z propozycją sesji.

 

Zobacz też: Bliźniaczki albinoski wzbudzają zachwyt w świecie mody. Podpisały kontrakt z...

 

„Królewna Śnieżka”

 

Na dziewczynkę zwróciły uwagę prestiżowe serwisy. Media już okrzyknęły ją współczesną „Królewną Śnieżką” za jej niepowtarzalną porcelanową urodę. Śnieżnobiałe włosy, a przenikliwe spojrzenie błękitnych oczu, stały się jej znakami rozpoznawczymi. Nariana ma 8 lat i pochodzi z Jakucji, na Syberii.  Dziewczynka cierpi na albinizm. Według jej rodziców, Eleny i Alberta, Nariyana jest pierwszą albinoską po obu stronach rodziny.

 


Pomimo wielu próśb ze strony agencji modelek i agencji reklamowych, jej matka nie chce, aby jej córka zaczęła karierę przed obiektywem aparatu już teraz. W rozmowie z Siberian Time, mama dziewczynki, wyznała: „Mamy wiele propozycji z agencji reklamowych i modowych. Nie chce, by teraz skupiała się na pracy. Nariana uwielbia tańczyć, rysować. Kiedy dorośnie, sama zadecyduje, kim chce być”. Elena dodała, że córka chce spróbować swoich sił jako modelka.

 

„Królewna Śnieżka” posiada już konkretne plany na przyszłość. Dziewczynka chce otworzyć własny kanał na YouTube i rozpocząć karierę blogerki.

 

Polecamy też: Te fotografie przedstawiają wyjątkową więź między dziadkami a wnukami. Musicie je zobaczyć!

 

Te fotografie syberyjskiej "Śnieżki" oddają jej niesamowitą urodę. Zapraszamy do galerii!

 

TAGI #fotografia

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…