Justyna Steczkowska
Fot. Marcin Urbański/Ewa Gil/Justyna Steczkowska
WYDARZENIE

Kayah, Steczkowska, Maleńczuk i wielu innych na „Scenie Kulturalnej”. Spędź urlop z gwiazdami!

9 lipca 2016 10:04
Justyna Steczkowska
Fot. Marcin Urbański/Ewa Gil/Justyna Steczkowska

W siedmiu nadmorskich kurortach wielki cykl imprez pod hasłem "Scena Kulturalna". Dla dzieci i dorosłych. Wspaniały na urlop!

 

Gwiazdy z najwyższej półki pojawią się latem nad Bałtykiem. Koncerty, kabarety, spektakle teatralne dla dorosłych i dla dzieci, kino, spotkania autorskie – to wszystko w ramach Sceny Kulturalnej! Wśród wielu wykonawców będzie można posłuchać Kayah, Justyny Steczkowskiej i Maćka Maleńczuka. Rozbawiać nas będą kabarety: Ani Mru-Mru, Moralnego Niepokoju, Hrabi, Formacja Chatelet. Na spotkaniach autorskich pojawią się między innymi: Jacek Bonecki, Mariola Bojarska-Ferenc, Ilona Felicjańska, Joanna Jabłczyńska, Marcin Kydryński, Jarek Kazberuk, Wojtek Zawioła i Karol Jabłoński, Jerzy Iwaszkiewicz, Marika, Anna Jurksztowicz, Dorota Zawadzka. Będą premiery filmowe i hity.

Więcej na stronie: www.scenakulturalna.pl.


„Scena Kulturalna”, Jurata, Jastarnia, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Łeba i Darłówko, 1 lipca – 29 sierpnia 2016.

 

Kayah
Fot. Materiały prasowe

Na "Scenie Kulturalnej" zagości Kayah.

 

Polecamy też: „Afryka to pretekst do rozmowy”. Filmowy wywiad z Marcinem Kydryńskim o notatkach z podróży.

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.