Justyna Steczkowska
Fot. Marcin Urbański/Ewa Gil/Justyna Steczkowska
WYDARZENIE

Kayah, Steczkowska, Maleńczuk i wielu innych na „Scenie Kulturalnej”. Spędź urlop z gwiazdami!

9 lipca 2016 10:04
Justyna Steczkowska
Fot. Marcin Urbański/Ewa Gil/Justyna Steczkowska

W siedmiu nadmorskich kurortach wielki cykl imprez pod hasłem "Scena Kulturalna". Dla dzieci i dorosłych. Wspaniały na urlop!

 

Gwiazdy z najwyższej półki pojawią się latem nad Bałtykiem. Koncerty, kabarety, spektakle teatralne dla dorosłych i dla dzieci, kino, spotkania autorskie – to wszystko w ramach Sceny Kulturalnej! Wśród wielu wykonawców będzie można posłuchać Kayah, Justyny Steczkowskiej i Maćka Maleńczuka. Rozbawiać nas będą kabarety: Ani Mru-Mru, Moralnego Niepokoju, Hrabi, Formacja Chatelet. Na spotkaniach autorskich pojawią się między innymi: Jacek Bonecki, Mariola Bojarska-Ferenc, Ilona Felicjańska, Joanna Jabłczyńska, Marcin Kydryński, Jarek Kazberuk, Wojtek Zawioła i Karol Jabłoński, Jerzy Iwaszkiewicz, Marika, Anna Jurksztowicz, Dorota Zawadzka. Będą premiery filmowe i hity.

Więcej na stronie: www.scenakulturalna.pl.


„Scena Kulturalna”, Jurata, Jastarnia, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Łeba i Darłówko, 1 lipca – 29 sierpnia 2016.

 

Kayah
Fot. Materiały prasowe

Na "Scenie Kulturalnej" zagości Kayah.

 

Polecamy też: „Afryka to pretekst do rozmowy”. Filmowy wywiad z Marcinem Kydryńskim o notatkach z podróży.

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.