Jennifer Lopez, Shakira, Super Bow
Fot. instagram.com/shakira
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez i Shakira wystąpią razem na Super Bowl! To będzie koncert roku?

Fani już nie mogą się doczekać!

Ksenia Krasko 27 września 2019 13:56
Jennifer Lopez, Shakira, Super Bow
Fot. instagram.com/shakira

Super Bowl jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych! Transmisja meczu bije rekordy oglądalności, a reklamy, które często są specjalnie przygotowywane, przynoszą fortunę. Finał NFL (liga futbolu amerykańskiego) przyciąga nie tylko fanów sportu – bardzo ważne są też występy muzyczne, które można obejrzeć w przerwie. To prawdziwe wyróżnienie dla artystów, biorących udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

J.Lo i Shakira na Super Bowl

Po tegorocznym finale i skandalu, związanym z mało porywającym występem Maroon 5, wiele osób próbowało zgadnąć, kto pojawi się na scenie w 2020 roku. Najczęściej stawiano na Rihannę i Cardi B, ale ich niechęć do tego, w jaki sposób NFL poradziła sobie z krytyką Adama Levine’a i jego kolegów z zespołu, ucięła wszelkie spekulacje.

W końcu mamy odpowiedź na to ważne pytanie! Oficjalnie poinformowano, że w finale Super Bowl wezmą udział dwie największe gwiazdy popu! Jennifer Lopez i Shakira, bo o nich mowa, potwierdziły występ za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

„Odkąd zobaczyłam, jak Diana Ross odlatuje w niebo podczas show, marzyłam o występie na Super Bowl. A teraz jest jeszcze bardziej wyjątkowy, nie tylko dlatego, że to setna rocznica NFL, ale także dlatego, że występuję z koleżanka Latynoską. Nie mogę się doczekać, aby pokazać, co my, kobiety, możemy zrobić na największej scenie świata”, powiedziała J.Lo w rozmowie z prasą.

W ubiegłych latach na scenie pojawili się m.in. Ella Fitzgerald, Michael Jackson, Stevie Wonder, Sting, The Rolling Stones, Britney Spears, Lady Gaga, Madonna, Justin Timberlake i wiele, wiele innych światowych gwiazd. Transmisję Super Bowl z Hard Rock Stadium w Miami będzie można obejrzeć na żywo już 2 lutego 2020 roku! 

Gwiazda na premierze filmu Hustler
Fot. EAST NEWS

Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.