Jennifer Lopez, Shakira, Super Bow
Fot. instagram.com/shakira
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez i Shakira wystąpią razem na Super Bowl! To będzie koncert roku?

Fani już nie mogą się doczekać!

Ksenia Krasko 27 września 2019 13:56
Jennifer Lopez, Shakira, Super Bow
Fot. instagram.com/shakira

Super Bowl jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych! Transmisja meczu bije rekordy oglądalności, a reklamy, które często są specjalnie przygotowywane, przynoszą fortunę. Finał NFL (liga futbolu amerykańskiego) przyciąga nie tylko fanów sportu – bardzo ważne są też występy muzyczne, które można obejrzeć w przerwie. To prawdziwe wyróżnienie dla artystów, biorących udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

J.Lo i Shakira na Super Bowl

Po tegorocznym finale i skandalu, związanym z mało porywającym występem Maroon 5, wiele osób próbowało zgadnąć, kto pojawi się na scenie w 2020 roku. Najczęściej stawiano na Rihannę i Cardi B, ale ich niechęć do tego, w jaki sposób NFL poradziła sobie z krytyką Adama Levine’a i jego kolegów z zespołu, ucięła wszelkie spekulacje.

W końcu mamy odpowiedź na to ważne pytanie! Oficjalnie poinformowano, że w finale Super Bowl wezmą udział dwie największe gwiazdy popu! Jennifer Lopez i Shakira, bo o nich mowa, potwierdziły występ za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

„Odkąd zobaczyłam, jak Diana Ross odlatuje w niebo podczas show, marzyłam o występie na Super Bowl. A teraz jest jeszcze bardziej wyjątkowy, nie tylko dlatego, że to setna rocznica NFL, ale także dlatego, że występuję z koleżanka Latynoską. Nie mogę się doczekać, aby pokazać, co my, kobiety, możemy zrobić na największej scenie świata”, powiedziała J.Lo w rozmowie z prasą.

W ubiegłych latach na scenie pojawili się m.in. Ella Fitzgerald, Michael Jackson, Stevie Wonder, Sting, The Rolling Stones, Britney Spears, Lady Gaga, Madonna, Justin Timberlake i wiele, wiele innych światowych gwiazd. Transmisję Super Bowl z Hard Rock Stadium w Miami będzie można obejrzeć na żywo już 2 lutego 2020 roku! 

Gwiazda na premierze filmu Hustler
Fot. EAST NEWS

Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.