Przyjaciele, Friends
Fot. MAT. PRASOWE
O TYM SIĘ MÓWI

Serial Przyjaciele powróci na ekrany?! Jennifer Aniston zdradza szczegóły!

Fani nie mogą się doczekać!

Ksenia Krasko 13 listopada 2019 14:51
Przyjaciele, Friends
Fot. MAT. PRASOWE

Serial Przyjaciele ma tak liczne grono fanów, że z powodzeniem można go określić mianem kultowy. Wielbiciele zabawnej szóstki od wielu lat marzą o kontynuacji kultowego show, i wygląda na to, że to pragnienie ma szansę na realizację! Źródła, cytowane przez Hollywood Reporter informują, że twórcy serialu i jego aktorzy rozpoczęli negocjacje w sprawie powrotu na plan zdjęciowy.

Czy będzie kontynuacja serialu „Przyjaciele”?

Plotka głosi, że scenarzyści Przyjaciół, czyli David Crane i Marta Kauffman, prowadzą rozmowy z odtwórcami głównych ról, zastanawiając się, jak powinien wyglądać ich wielki powrót na ekrany.

Jennifer Aniston (serialowa Rachel), Courtney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey), David Schwimmer (Ross) i Matthew Perry (Chandler) negocjują warunki i próbują znaleźć czas w swoich napiętych harmonogramach.

Doniesienia mediów sugerują, że prawa do kontynuacji uwielbianego serialu wykupiła platforma HBO Max, która ma zostać uruchomiona w maju 2020 roku. Niestety, tej radosnej informacji nie potwierdzili ani przedstawiciele HBO, ani producenci Warner Bros.

Fani Przyjaciół wierzą jednak w słowa Jennifer Aniston, która zasugerowała ewentualny powrót serialu na ekrany. W rozmowie z Ellen DeGeneres aktorka przyznała, że cała szóstka „wspólnie nad czymś pracuje” i nie miałaby nic przeciwko ponownemu spotkaniu na planie. Są to jedynie wstępne plany, ale... kto wie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Aktorzy z serialu Przyjaciele piją koktaile
Fot. Insternet

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.