Aidan, Carrie
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Sarah Jessica Parker zdradziła, co czeka Carrie i Aidana w nowym sezonie "And Just Like That"

Czy dawna para ponownie będzie razem?

Aleksandra Frankowska 11 kwietnia 2023 14:27
Aidan, Carrie
Fot. Materiały prasowe

Carrie i Aidan byli niesamowitą parą. Jeszcze w pierwszych odcinkach serialu „Seks w wielkim mieście” wydawało się, że staną na ślubnym kobiercu. Ona jednak wybrała miłość do Mr. Biga, czego wielu fanów nie mogło jej wybaczyć. Teraz Aidan powraca po ponad 20 latach, kiedy serce Carrie jest znów do wzięcia. Myślicie, że stara miłość nie rdzewieje?

ZOBACZ TEŻ: W najnowszym sezonie And Just Like That powróci... Aidan!

Aidan Shaw wraca do „Seksu w Wielkim Mieście”

To już pewne, że w najnowszym sezonie ponownie zobaczymyJohna Corbetta w roli Aidana Shawa, dawnej miłości Carrie. Na zdjęciach z planu para trzyma się za ręce i jest naprawdę romantycznie. Czy to jednak prawda? Czy wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki? Myślicie, że Carrie i Aidan ponownie będą parą, a ich dawne uczucie odżyje?

Carrie Aidan
Fot. Gotham/GC Images

Sarah Jessica Parker o powrocie Aidana do serialu

Wydaje się, że w najnowszej części „And Just Like That” będzie gorąco. Carrie ponownie spotka Aidana, swoją wielką, prawdziwą miłość, z którym niegdyś była zaręczona. Czy ich uczucie może odrodzić się na nowo? Sytuację skomentowała sama Sarah Jessica Parer, która podsyciła plotki o nowej relacji Carrie.

To wspaniałe i takie radosne. On [John Corbett] wnosi wiele humoru na plan. To taki rodzaj osoby, od której bije niezwykłe szczęście i jest bardzo podekscytowany powrotem. Michael i pozostali scenarzyści wymyślili dla niego niesamowitą historię - myślę, że dla fanów Aidana będzie ona bardzo znacząca" – mówiła Sarah Jessica Parker.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Seks w Wielkim Mieście: czy Carrie i Aidan znów będą parą?

Aktorka nie zdradziła jednak wszystkiego, pozostawiając fanów serialu w niepewności.

Nie mogę nic powiedzieć poza tym, że świetnie jest znowu grać w jego towarzystwie oraz dzielić historię, która jest zabawna i znajoma. A przy tym całkiem nowa, bo minęło przecież jakieś 10-15 lat" – dodała.

Wierzymy, że najnowszy sezon może być naprawdę gorący! 

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.