Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI!

Jak czuje się Ania Lewandowska po porodzie? Wzruszające słowa Roberta

Olga Figaszewska 4 maja 2017 16:15
	Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy zostali szczęśliwymi rodzicami! W czwartek na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córeczka Klara. Robert zdradził, jak czuje się żona i dziecko.

 

Polecamy też: Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

 

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami! Klara jest już na świecie!

 

Narodziny Klary Lewandowskiej

Ciąża Anny Lewandowskiej stała się najważniejszym wydarzeniem tego roku. Robert Lewandowski poinformował swoich fanów za pośrednictwem Facebooka o narodzinach córeczki. Szczęśliwy tata opublikował urocze zdjęcie z Klarą, które opatrzył wzruszającym opisem: „Dzisiaj zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami Klary! Dziękuję mojej dzielnej żonie Anna Lewandowska za wytrwałość! <3 Dumny Tata”.

 

 

 

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy byli sobie przeznaczeni, teraz zostali rodzicami! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Anna Lewandowska po porodzie

Robert Lewandowski w najnowszym wpisie na Twitterze zdradził, że Ania czuje się bardzo dobrze i podziękował ze wszystkie słowa wsparcia.

 

 

Czy dobre samopoczucie Anny Lewandowskiej po ciąży jest związane z jej dietą i aktywnością fizyczną? Jeszcze przed porodem zachęcała do ćwiczeń  i zdrowego odżywania wszystkie przyszłe mamy. Oczywiście wszystko z rozwagą. Na swoim blogu doradzała jak wzmocnić mięśnie, stawy czy poprawić równowagę i stabilność dzięki systematycznym treningom. „Jeśli jesteś zdrowa i Twoja ciąża nie jest zagrożona, a lekarz nie widzi przeciwwskazań, możesz kontynuować swoją aktywność fizyczną, która dodatkowo przygotuje Twój organizm do porodu”, pisała na blogu.

 

Polecamy też: Tak Anna i Robert Lewandowscy okazują sobie czułość na Instagramie. Już wiosną dołączy do nich córka

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.