Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI!

Jak czuje się Ania Lewandowska po porodzie? Wzruszające słowa Roberta

Olga Figaszewska 4 maja 2017 16:15
	Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy zostali szczęśliwymi rodzicami! W czwartek na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córeczka Klara. Robert zdradził, jak czuje się żona i dziecko.

 

Polecamy też: Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

 

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami! Klara jest już na świecie!

 

Narodziny Klary Lewandowskiej

Ciąża Anny Lewandowskiej stała się najważniejszym wydarzeniem tego roku. Robert Lewandowski poinformował swoich fanów za pośrednictwem Facebooka o narodzinach córeczki. Szczęśliwy tata opublikował urocze zdjęcie z Klarą, które opatrzył wzruszającym opisem: „Dzisiaj zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami Klary! Dziękuję mojej dzielnej żonie Anna Lewandowska za wytrwałość! <3 Dumny Tata”.

 

 

 

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy byli sobie przeznaczeni, teraz zostali rodzicami! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Anna Lewandowska po porodzie

Robert Lewandowski w najnowszym wpisie na Twitterze zdradził, że Ania czuje się bardzo dobrze i podziękował ze wszystkie słowa wsparcia.

 

 

Czy dobre samopoczucie Anny Lewandowskiej po ciąży jest związane z jej dietą i aktywnością fizyczną? Jeszcze przed porodem zachęcała do ćwiczeń  i zdrowego odżywania wszystkie przyszłe mamy. Oczywiście wszystko z rozwagą. Na swoim blogu doradzała jak wzmocnić mięśnie, stawy czy poprawić równowagę i stabilność dzięki systematycznym treningom. „Jeśli jesteś zdrowa i Twoja ciąża nie jest zagrożona, a lekarz nie widzi przeciwwskazań, możesz kontynuować swoją aktywność fizyczną, która dodatkowo przygotuje Twój organizm do porodu”, pisała na blogu.

 

Polecamy też: Tak Anna i Robert Lewandowscy okazują sobie czułość na Instagramie. Już wiosną dołączy do nich córka

 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.