Oto nowości w kinowym repertuarze

Weronika Kostyra 20 czerwca 2019 15:47

Przepis na udaną komedię w przypadku filmu Chrisa Addisona Oszustki okazał się prosty. Wystarczyło wziąć dobrą, klasyczną komedię, za wiele w niej nie pozamieniać i… już. O resztę zatroszczyły się Anne Hathaway i Rebel Wilson w roli dwóch cwanych naciągaczek. Oszustki w kinach od 21 czerwca.

Co obejrzeć w kinie w weekend 21.06-23.06.2019 roku?

Kino uwielbia takie bohaterki jak Halla, brawurowo zagrana przez Halldórę Geirharðsdóttir. Zdeterminowane, pewne siebie, broniące jak lwica swoich przekonań. I nawet jeśli nie pochwala się jej działań, nie sposób nie dopingować Halli w wojnie o lepszą przyszłość dla naszych dzieci i wnuków. Kobieta idzie na wojnę to islandzki kandydat do Oscara.

Do kin wchodzi także thriller Ma z Octavią Spencer w roli głównej, Petra, hiszpański film, który jest określany mianem mieszanki greckiej tragedii i opery mydlanej, oraz horror Laleczka nowy film o morderczej lalce Chucky.

Warto też obejrzeć filmy Godzilla II: Król potworów, Men in Black: International, Tajemnice Joan czy Rocketman, które premierę miały już wcześniej. 

1/9
plakat filmu Oszustki
Copyright @materiały prasowe
1/9

Lazurowe Wybrzeże staje się areną pojedynku dwóch oszustek. Penny przyjeżdża ze Stanów, gdzie naciągała mężczyzn na portalach randkowych. Już w pociągu spotyka Josephine. To obracająca się wśród bogaczy i robiąca przekręty na tysiące dolarów finezyjna oszustka. Obie stanowią dla siebie konkurencję.

2/9
plakat filmu Kobieta idzie na wojnę
Copyright @M2 Films/materiały prasowe
2/9

Nikt nie podejrzewa, że zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii Halla po godzinach prowadzi drugie życie. Ukrywając się pod pseudonimem „Kobieta z Gór”, niczym superbohaterka wypowiada walkę potężnemu koncernowi, który stanowi zagrożenie dla islandzkiego środowiska.

3/9
plakat filmu Ma
Copyright @United International Pictures/materiały prasowe
3/9

Nastolatka Maggie prosi samotną kobietę, Sue Ann, by kupiła dla niej i jej przyjaciół alkohol. Ta zaprasza ich do siebie, ale obowiązują zasady: jeden z dzieciaków musi pozostać trzeźwy, nie wolno przeklinać, a do Sue Ann mają zwracać się „Ma”. Gościnność szybko zamienia się jednak w obsesję...

4/9
plakat filmu Laleczka
Copyright @Kino Świat/materiały prasowe
4/9

Dwunastoletni Andy to niedosłyszący chłopiec, który dostaje na urodziny od matki Karen lalkę z serii Buddi. Karen jest nieświadoma tego, że Chucky ma wobec nich mordercze zamiary.

5/9
plakat filmu Petra
Copyright @Aurora Films/materiały prasowe
5/9

Tytułowa bohaterka po śmierci matki wyrusza w podróż, aby odkryć tożsamość swojego ojca, która była przed nią ukrywana przez całe życie. Trop prowadzi Petrę do wiejskiej pracowni sławnego i bezwzględnego rzeźbiarza. Rozpoczyna się wyjątkowa intryga, pełna rodzinnych sekretów, ale i okrutnej przemocy.

6/9
plakat filmu Godzilla II: Król potworów
Copyright @Warner Bros./materiały prasowe
6/9

Godzilla ukrywa się w oceanie, a na całym świecie odnajduje się kilkunastu innych Tytanów. Specjalne urządzenie może je kontrolować, przejmują je jednak terroryści. Ziemię zaczyna pustoszyć Potwór Zero, Król Ghidora. Na jego wezwanie odpowiadają pozostali Tytani. Może to oznaczać całkowitą zagładę ludzkości...

7/9
plakat filmu Men in Black International
Copyright @United International Pictures/materiały prasowe
7/9

Doświadczony agent H i zdeterminowana, początkująca agentka M zostają połączeni w parę. Na Ziemi pojawia się nowy obcy, który może przybrać dowolną formę, nawet wcielić się w agenta MIB. Dlatego, by ocalić świat i agencję, współpraca agentów H i M musi być naprawdę skuteczna.

8/9
Film Tajemnice Joan
Copyright @Materiały prasowe
8/9

Starsza pani nie przypomina kogoś, kto mógłby stanowić zagrożenie, lecz zostaje oskarżona o szpiegostwo. Wypiera się zarzutów, jednak przesłuchujący ją agenci przedstawiają dowody jej na szpiegostwo. W latach 40. studiowała fizykę i przypadkowo nawiązała znajomość ze zwolennikami ideologii komunistycznej...

9/9
Plakat filmu Rocketman
Copyright @Materiały prasowe
9/9

Spektakularna muzyczna fantazja na temat Eltona Johna i być może najważniejszego okresu w jego życiu – przełomu, który zadecydował, że znamy go jako kolorowego ptaka popkultury. Na ekranie zobaczymy podróż, jaką była transformacja nieśmiałego pianisty Reginalda Dwighta w międzynarodową supergwiazdę Eltona Johna.

TAGI #premiera #film #kino

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?