ZE ŚWIATA FILMU

Planujesz wybrać się w weekend do kina? Zobacz, co w repertuarze!

Oto nasze filmowe propozycje!

Weronika Kostyra 31 października 2019 15:43

Początek listopada to czas zadumy, dlatego dystrybutorzy filmów nie wprowadzają do kin wielu nowości. Premierą tego tygodnia jest film Nieplanowane. Długi weekend to świetna okazja do nadrobienia filmowych zaległości. Kinowy repertuar jest obecnie tak szeroki, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Co obejrzeć w kinie w weekend 1.11-3.11.2019 roku?

„Abby Johnson, która jedyne, czego pragnęła, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze…”, czytamy w opisie filmu Nieplanowane.

Warto obejrzeć też film Obywatel Jones Agnieszki Holland, horror Countdown, film animowany Rodzina AddamsówBoże Ciało Jana Komasy, czyli polskiego kandydata do Oscara oraz film Czarownica 2 z Angeliną Jolie w tytułowej roli. ZOBACZ ZDJĘCIA

TAGI #premiera #film #kino

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.