Oto nasze filmowe propozycje!

Weronika Kostyra 31 października 2019 15:43

Początek listopada to czas zadumy, dlatego dystrybutorzy filmów nie wprowadzają do kin wielu nowości. Premierą tego tygodnia jest film Nieplanowane. Długi weekend to świetna okazja do nadrobienia filmowych zaległości. Kinowy repertuar jest obecnie tak szeroki, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Co obejrzeć w kinie w weekend 1.11-3.11.2019 roku?

„Abby Johnson, która jedyne, czego pragnęła, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze…”, czytamy w opisie filmu Nieplanowane.

Warto obejrzeć też film Obywatel Jones Agnieszki Holland, horror Countdown, film animowany Rodzina AddamsówBoże Ciało Jana Komasy, czyli polskiego kandydata do Oscara oraz film Czarownica 2 z Angeliną Jolie w tytułowej roli. 

1/8
Film Nieplanowane
Copyright @Materiały prasowe
1/8

Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze...

2/8
plakat filmu Joker
Copyright @Warner Bros./materialy prasowe
2/8

Wiecznie samotny Arthur Fleck pragnie kontaktu. Mimo to swoją prawdziwą twarz ukrywa aż za dwiema maskami. Jedną z nich przywdziewa każdego dnia, nakładając makijaż klauna do pracy. Drugiej nie może zdjąć nigdy. To iluzja, jaką otacza się, aby przesłonić fakt, że nie może poczuć się częścią świata wokół.

3/8
Angelina Jolie, Czarownica
Copyright @Materiały prasowe
3/8

Rodzinne powiązania komplikują życie Diaboliny i Aurory oraz wystawiają ich wzajemne relacje na ciężką próbę. Nadchodzi wesele, pojawiają się niespodziewani sojusznicy oraz nowe, mroczne siły. Wszystko to oddala je od siebie i spowoduje, że staną po przeciwnych stronach.

4/8
plakat filmu Boże Ciało
Copyright @Kino Świat/materiały prasowe
4/8

Daniel w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i marzy, żeby zostać księdzem. W czasie zwolnienia warunkowego kieruje się do miejscowego kościoła, gdzie zaprzyjaźnia się z proboszczem. Pod jego nieobecność zaczyna pełnić posługę kapłańską. Jego metody ewangelizacji budzą jednak kontrowersje.

5/8
Plakat filmu Obywatel Jones
Copyright @Materiały prasowe
5/8

Związek Sowiecki przeżywa okres wielkiej prosperity i rozwoju. Nikt nie zna odpowiedzi na jedno pytanie: w jaki sposób udało się to sfinansować? Odpowiedzi szukać będzie w Moskwie młody i ambitny dziennikarz Gareth Jones.

6/8
Plakat filmu Rodzina Addamsów
Copyright @Materiały prasowe
6/8

Rodzina Addamsów, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku. A także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości…

7/8
Plakat filmu Countdown
Copyright @Materiały prasowe
7/8

Ruth ściąga na smartfon tajemniczą aplikację, która ma przewidywać datę śmierci użytkownika. W internecie zaczynają pojawiać się doniesienia o zgonach użytkowników aplikacji dokładnie w dniach przez nią zapowiedzianych. Ruth ma umrzeć za 3 dni i 7 godzin. Czy zdoła odwrócić przeznaczenie?

8/8
plakat filmu Bliźniak
Copyright @United International Pictures/materiały prasowe
8/8

Henry Brogan to najlepszy zabójca tajnej, rządowej agencji. Potrafi trafić w jadący pociągiem cel z odległości dwóch kilometrów. Kiedy przechodzi na emeryturę, nie cieszy się nią długo, ponieważ macierzysta agencja chce się go jak najszybciej pozbyć za pomocą Juniora, dużo młodszego klona Henry’ego.

TAGI #premiera #film #kino

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?