Oto nasz propozycje!

Weronika Kostyra 11 stycznia 2019 13:55

W ten weekend do kin wchodzi Powrót Bena. Dramat o poświęceniu i bezgranicznej matczynej miłości. Julia Roberts i Lucas Hedges stworzyli doskonały duet. W wigilię Bożego Narodzenia Holly spotyka swojego syna Bena, który uciekł z ośrodka odwykowego. Matka naiwnie ma nadzieję, że rodzina spędzi razem Święta. Niestety demony przeszłości mogą doprowadzić do tragedii. Holly robi wszystko, żeby jej zapobiec. Matka i syn spędzają razem kilkanaście pełnych napięcia godzin, w ciągu których próbują naprawić lata błędów. Julia Roberts była dla reżysera Petera Hedgesa pierwszym i oczywistym wyborem do roli Holly. Ona zaś naciskała na reżysera, żeby jako jej syna obsadził w Powrocie Bena własnego syna, utalentowanego Lucasa.

Co obejrzeć w kinie w weekend 11.01-13.01.2019 roku?

Dzisiaj swoją premierę ma też długo oczekiwany film Underdog. Eryk Lubos wciela się w zawodnika MMA, którego największym rywalem jest Deni Takaev (Mamed Khalidov). Ze swojej szczytowej formy szybko stacza się na dno. Aby odzyskać dobre imię musi dokonać niemożliwego, ale nie ma innego wyjścia.

Do kin wchodzi także film Vice, do którego Christian Bale przeszedł spektakularną metamorfozę. Jego rola została doceniona i nagrodzona Złotym Globem. Najmłodsi z pewnością chętnie obejrzą animację Ralph Demolka w internecie.

W repertuarze nadal pozostają filmy Zabawa, zabawa, Mój piękny syn, Aquaman i Bumblebee. Warto je zobaczyć!

Wybieracie się do kina? 

1/8
Plakat filmu Underdog
Copyright @Materiały prasowe
1/8

Zawodnik MMA w szczytowej formie, Borys „Kosa” Kosiński popełnia w czasie walki błąd, który kosztuje go całą karierę. Aby odzyskać dobre imię i miłość, musi przeżyć wiele wzlotów i upadków oraz… walczyć.

2/8
Plakat filmu Powrót Bena
Copyright @Materiały prasowe
2/8

„Powrót Bena”: W wigilijny poranek Holly zastaje pod domem swojego syna Bena, który przebywał w ośrodku odwykowym. Matka ma nadzieję, że rodzina spędzi razem Święta. Niestety nagłe pojawienie się Bena może doprowadzić do tragedii.  Jak wiele może wydarzyć się w zaledwie jeden dzień?

3/8
Plakat filmu Vice
Copyright @Materiały prasowe
3/8

„Vice”: nagrodzony Złotym Globem Christian Bale jako Dick Cheney, najbardziej wpływowy wiceprezydent w historii Stanów Zjednoczonych. Za kadencji George’a W. odmienił amerykańską politykę, niekoniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu.

4/8
Film Ralph Demolka w internecie
Copyright @Materiały prasowe
4/8

„Ralph Demolka w internecie”: Ralph i Wandelopa przenoszą się z salonu gier do internetu. Szukają części zamiennej, która uratuje grę. Czy internet przetrwa tę demolkę?

5/8
Plakat filmu Zabawa, zabawa
Copyright @Materiały prasowe
5/8

„Zabawa, zabawa”: Trzy kobiety w różnym wieku i o różnej pozycji społecznej łączy jedno – picie wymyka im się spod kontroli. Czy kiedy sięgną dna, uda im się od niego odbić?

6/8
Film Mój piękny syn
Copyright @Materiały prasowe
6/8

„Mój piękny syn”: rodzice nie potrafią zrozumieć, dlaczego ich ukochany syn popadł w uzależnienie od narkotyków. To opowieść o miłości, bezsilności, rozczarowaniu i nadziei.

7/8
Film Aquaman
Copyright @Materiały prasowe
7/8

„Aquaman”: Władca podwodnego świata dba o utrzymanie równowagi między ludźmi niszczącymi morza i oceany a mieszkańcami Atlantydy, którzy dążą do buntu. Przed Aquamanem (Jason Mamoa) niełatwe zadanie…

8/8
Plakat filmu Bumblebee
Copyright @Materiały prasowe
8/8

Nowy film z serii Transformers. Bumblebee to żółty samochód „garbus”, który odnajduje spokój na złomowisku. Nastoletnia Charlie chce go odrestaurować, lecz orientuje się, że nie jest to zwykły pojazd…

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…