Zobacz, co nowego w repertuarze!

Weronika Kostyra 28 lutego 2019 17:25

Do kin wchodzi polski film Córka trenera, historia o dojrzewaniu i niespełnionych ambicjach. Jego scenariusz został napisany specjalnie z myślą o Jacku Braciaku. W filmie zagrały też między innymi Karolina Bruchnicka i Agata Buzek. Razem z bohaterami filmu Grzegorzka podróżujemy rozklekotanym samochodem pomiędzy kolejnymi prowincjonalnymi turniejami tenisowymi.

Co obejrzeć w kinie w weekend 1.03-3.03.2019 roku?

Do kin wchodzi także Kiedy się pojawiłeś. Film wyreżyserowany przez Petera Hutchingsa powinien przypaść do gustu wszystkim tym, którzy śmiali się i wzruszali na takich filmach jak Gwiazd naszych winaNiech będzie teraz czy Earl i ja, i umierająca dziewczyna. To słodko-gorzka opowieść o dojrzewaniu i pierwszej miłości, na które swój cień rzuca śmierć. 

Film o nastolatce, która w kółko przeżywa ten sam dzień odniósł kasowy sukces i nikogo nie zdziwił fakt, że wkrótce powstała jego kontynuacja. Śmierć nadejdzie dziś 2 od dzisiaj w kinowym repertuarze.

Swoją premierę mają także animowany film Corgi, psiak królowej, horror Wiedźma oraz nowy film Roberta Zemenckisa, Witajcie w Marwen. Opowiedziana historia wydarzyła się naprawdę. Inspiracją do nakręcenia Witajcie w Marwen był dokumentalny film Jeffa Malmberga Marvencol opowiadający o życiu i twórczości Marka Hogancampa. Artysty, który po ciężkim pobiciu poświęcił się budowie makiety belgijskiego miasteczka w skali 1:6 zapełnionego lalkami przypominającymi jego znajomych, a także napastników, którzy go pobili.

Poza tym wciąż możemy obejrzeć film Green Book, zdobywcę Oscara w kategorii najlepszy film. Fani filmów Patryka Vegi mogą wybrać się na Kobiety mafii 2, a najmłodsi na Jak wytresować smoka 3.

Idziesz w weekend do kina? 

1/10
plakat filmu Córka trenera
Copyright @materiały prasowe/Akson Dystrybucja
1/10

Maciej Kornet podróżuje wraz z 17-letnią córką. Od lat są tylko we dwoje. On jest jej trenerem, a ona jego wielką chlubą. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor, zawodnik, którego trenuje Maciej. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Cała trójka wyruszy w długą podróż...

2/10
Plakat filmu Kiedy się pojawiłeś
Copyright @Materiały prasowe
2/10

Calvin zmaga się ze skłonnością do hipochondrii. Będzie jednak musiał przezwyciężyć swoje lęki, gdy spotka nieuleczalnie chorą. Dziewczyna ma plany, które chce zrealizować przed śmiercią i przekonuje Calvina, by jej w tym pomógł. Przyjaźń z ekscentryczną nastolatką zmieni chłopaka już na zawsze.

3/10
plakat filmu Śmierć nadejdzie dziś 2
Copyright @United International Pictures/materiały prasowe
3/10

Ryan zostaje zamordowany przez mordercę w masce noworodka. Budzi się jednak i od początku przeżywa ten sam dzień. O wszystkim opowiada Carterowi i Tree. Znajoma zdradza mu, że niedawno spotkało ją to samo. Przyjaciele chcą pomóc Ryanowi. Odkrywają, że ze sprawą związany jest reaktor, nad którym pracował.

4/10
plakat filmu Corgi, psiak Królowej
Copyright @materiały prasowe/Monolith Films
4/10

Rex to rozpieszczony piesek corgi, ulubieniec brytyjskiej królowej. Mieszka w pałacu i pławi się w luksusach. Nigdy nie był nawet w zwykłym parku. Pewnego dnia przypadkiem trafia do schroniska. Musi nauczyć się być zwyczajnym psem. Próbuje odnaleźć drogę do domu, lecz nie osiągnie tego sam...

5/10
plakat filmu Witajcie w Marwen
Copyright @United International Pictures/materiały prasowe
5/10

Mark Hogancamp to ofiara brutalnego pobicia, które pozostawiło po sobie traumę. Został skatowany niemal na śmierć i cudem przeżył. Zamknął się w świecie własnych fantazji. Jego pasją jest fotografowanie lalek w fikcyjnym miasteczku Marwen. Wciąż jednak czekają go trudne wyzwania w prawdziwym życiu.

6/10
Plakat filmu Wiedźma
Copyright @Materiały prasowe
6/10

Tajne laboratorium, w którym prowadzone są eksperymenty na dzieciach jest miejscem krwawej masakry. Jednej z dziewczynek udaje się uciec. Bliska śmierci zostaje odnaleziona przez starsze małżeństwo. Szefowa laboratorium nie decyduje się na poszukiwania zbiega. Uważa, że dziewczynka nie poradzi sobie na wolności. Mija kilka lat...

7/10
Plakat Kobiety mafii 2
Copyright @Facebook @PatrykVegaOfficial
7/10

Niania organizuje przemyt stulecia. Niestety zamiast tony kokainy zaczynają się poważne kłopoty. Kolumbijski kartel chce uregulować rachunki. Tymczasem Anka wychodzi z więzienia, a była królowa mafii, Siekiera, w Maroku poznaje islamskiego terrorystę Amira. Na zabój zakochana, zrobi dla niego wszystko.

8/10
plakat filmu Green Book
Copyright @materialy prasowe / M2 Films
8/10

Tony Lip pilnie potrzebuje pracy – znajduje ją Dona Shirleya, czarnoskórego pianisty, który wyrusza w trasę koncertową po południu Stanów Zjednoczonych. Są lata sześćdziesiąte, a taka podróż wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami. Bohaterów dzieli wszystko, ale połączy ich wspólna podróż.

9/10
plakat filmu Jak wytresować smoka 3
Copyright @United International Pictures/materialy prasowe
9/10

Wiking Czkawka i Szczerbatek muszą zmierzyć się zagrożeniem, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli. Zrobią wszystko, by uratować smoki. Przyjdzie im udać się w ekscytującą podróż do mitycznej krainy, w której smoki czują się bezpieczne.

10/10
plakat filmu Alita: Battle Angel
Copyright @Imperial Cinepix/materiały prasowe
10/10

Wojna zwana Upadkiem niemal w całości zniszczyła ludzkość. Ostatnim miejscem na Ziemi, do którego zmierzają uchodźcy ze wszystkich stron świata jest Żelazne Miasto. Tam cyberfizyk doktor Dyson Ido tworzy cyborga Alitę, w której drzemie wiele tajemnic zagrażających skorumpowanym siłom należącym do rządzącego miastem Vectora.

TAGI #premiera #film #kino

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.