Sprawdź nasze filmowe propozycje!

Weronika Kostyra 25 kwietnia 2019 16:56

Fani niecierpliwie czekali na film Avengers: Koniec gry. Zaskakujące zakończenie poprzedniej części serii sprawiło, że nie tylko fani komiksów wybiorą się w ten weekend do kin, by zaspokoić ciekawość i zobaczyć dalsze losy ulubiony superbohaterów.

Co obejrzeć w kinie w weekend 26.04-28.04.2019 roku?

Do kin wchodzi także najnowszy film z udziałem Natalie Portman. W Vox Lux aktorka po raz kolejny pokazuje swój nieprzeciętny talent. Teraz do kolekcji znaczących kreacji dokłada rolę gwiazdy muzyki pop, która zabłysnęła na firmamencie show-biznesu dzięki tragedii.

Swoją premierę ma też animowany film Praziomek. Głosu tytułowemu bohaterowi użyczył Piotr Adamczyk. W repertuarze kin zobaczymy też skandynawski film o młodych muzykach Mamy talent!, a także węgierski dramat Pewnego dnia.

Warto wybrać się także na nowe filmy Terapia oraz W rytmie Kuby, a ci, którzy wciąż nie obejrzeli filmów After, Dumbo i Shazam! mają okazję nadrobić zaległości.

Wybierzesz się do kina?

1/10
Film Avengers: Koniec gry
Copyright @Materiały prasowe
1/10

Połowa życia w kosmosie przestała istnieć i możliwa jest tylko jedna przyszłość... Czy Avengers i stojący u ich boku Superbohaterowie zdołają odwrócić niszczycielską moc Kamieni Nieskończoności?

2/10
plakat filmu Vox Lux
Copyright @
2/10

Celeste była nastolatką, kiedy wielka tragedia zrobiła z niej gwiazdę muzyki pop. Dziś nie jest już tą samą osobą. Po skandalicznym incydencie, który prawie zrujnował jej karierę, chce wrócić na scenę. Musi zmierzyć się ze wspomnieniami, i przygotować się do wielkiej trasy koncertowej.

3/10
plakat filmu Praziomek
Copyright @Monolith Films/materiały prasowe
3/10

Sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów. Przynajmniej sam się za takiego uważa. Nic dziwnego, że chętnie skorzysta z okazji, by pokazać światu swoje zdolności. Na zaproszenie nieznajomego wyrusza do Ameryki Północnej, by odnaleźć najbardziej tajemniczą z mitycznych istot – Wielką Stopę.

4/10
plakat filmu Mamy talent!
Copyright @Vivarto/materiały prasowe
4/10

Najlepsi przyjaciele, Grim i Axel marzą o udziale w największym skandynawskim festiwalu rockowym. Wspólnie grają w zespole Los Bando. Brakuje im jednak basisty, a Axel zdecydowanie nie powinien śpiewać, o czym Grim nie ma serca mu powiedzieć. Kiedy zostają zaproszeni na festiwal, muszą szybko znaleźć rozwiązanie...

5/10
plakat filmu Pewnego dnia
Copyright @Aurora Films/materiały prasowe
5/10

Anna ma 40 lat. Zawsze się spieszy. Ma troje dzieci, męża, pracę i kredyt. Dba o wszystkich, ale czuje, że coraz bardziej oddala się od męża i nie potrafi znaleźć na to usprawiedliwienia. Mimo wszystko jednak w codzienności Anny jest miejsce nie tylko na nieznośną rutynę, ale także na doświadczenia delikatne i niepowtarzalne...

6/10
plakat filmu Terapia
Copyright @Holly Pictures/Facebook.com
6/10

Zbuntowana 16-letnia Isabell przyjeżdża razem z matką do górskiej wioski na grupową terapię. Na początku jest sceptycznie nastawiona do pomysłu, jednak z czasem angażuje się w zajęcia i integruje z uczestnikami. Dzieje się to pod czujnym okiem terapeuty Einara, który wraz z żoną zaczyna mieć wpływ na nastolatkę.

7/10
Film W rytmie Kuby
Copyright @Materiały prasowe
7/10

Nowoorleański zespół Preservation Hall Jazz Band odtwarza swoje muzyczne korzenie i odkrywa połączenie, które przebiega znacznie głębiej niż można to sobie wyobrazić. Przemierza Kubę w poszukiwaniu muzyki, która przyczyniła się do powstania jazzu w Nowym Orleanie.

8/10
plakat filmu After
Copyright @Monolith Films/materiały prasowe
8/10

Pilna uczennica Tessa Young zaczyna pierwszy rok studiów z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. Jej uporządkowane życie rozpadnie, gdy spotka tajemniczego Hardina Scotta. Jest wszystkim, czego Tessa starała się dotąd unikać, a zacznie pragnąć...

9/10
Plakat filmu Shazam!
Copyright @Materiały prasowe
9/10

Billy Batson to zbuntowany nastolatek, którego w dzieciństwie porzuciła matka. Nie udało mu się zagrzać miejsca w żadnej z rodzin zastępczych, bo stale ucieka. U kolejnych opiekunów Billy zaprzyjaźnia się z jednym z dzieci, Freddym. Pewnego dnia Billy niespodziewanie zostaje obdarzony superbohaterską mocą...

10/10
Plakat filmu Dumbo
Copyright @Materiały prasowe
10/10

Były cyrkowiec Holt Farrier wraca do domu po wojnie. Właściciel lokalnego cyrku proponuje mu opiekę nas słoniątkiem o niezwykle dużych uszach. Okazuje się jednak, że nie są one wadą, a umożliwiają słonikowi latanie. Złowieszczy cyrkowiec Vandemere będzie chciał wykorzystać Dumbo, a ten zrobi wszystko, by wrócić do swojej mamy.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.