Film Paskudy. Ugly Dolls
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Paskudne jest cudne. W kinach animowane Paskudy. UglyDolls

Premiera 31 maja

Łukasz Kaliński 27 maja 2019 20:25
Film Paskudy. Ugly Dolls
Fot. Materiały prasowe

Niewątpliwą atrakcją animowanego filmu Paskudy. Ugly Dolls będą z pewnością piosenki wykonywane przez Kamila Bednarka, Annę Karwan i Joannę Kołaczkowską. Bohaterami tego wchodzącego na ekrany polskich kin 31 maja filmu są postaci z nowej, bardzo popularnej na świecie serii zabawek, które wkrótce pojawią się w polskich sklepach.

„Paskudy. UglyDolls”. Opis fabuły

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Uglyville. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym, by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież paskudne jest cudne! (opis dystrybutora)

O filmie „Paskudy. UglyDolls”

Poznajcie bliżej bohaterów filmu Paskudy. Ugly Dolls. Moxy (głosu postaci udzieliły Anna Karwan i Karolina Czarnecka) charakteryzuje nienasycona ciekawość, nieograniczona pewność siebie oraz wyjątkowa umiejętność sprawiania, by inni czuli się świetnie takimi jakimi są! Ox (Maciej Miecznikowski) to najstarszy mieszkaniec Paskudowa. Burmistrz i mentor innych Paskud. Szpenio (Kamil Bednarek) uwielbia być w centrum uwagi, a najlepiej czuje się w blasku fleszy! To prawdziwe imprezowe zwierzę! Fuksio (Krzysztof Szczepaniak) to z kolei najbardziej tajemniczy mieszkaniec Paskudowa. Swoim przyjaciołom oferuje mądrość i wsparcie. Utalentowana kulinarnie i twardo stąpająca po ziemi Trusia (Joanna Kołaczkowska) charakteryzuje się niezwykle ironicznym poczuciem humoru, które sprawia, że potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji. Największy, najprzyjaźniejszy i najgłodniejszy spośród Paskud jest Babo (Igor Kwiatkowski). Z kolei najmilszą z perfekcyjnych lalek jest Mandy (Olga Szomańska). Dzięki przyjaźni z Paskudami odkrywa, że piękno pochodzi z wnętrza. I jeszcze Lou (Kamil Bijoś). Bożyszcze wszystkich lalek prowadzi Instytut Perfekcyjności, w którym lalki uczą się jak być idealnymi.

Zwiastun filmu „Paskudy. Ugly Dolls”

Dla Kamila Bednarka to pierwsza przygoda z dubbingiem. Jak przyznał w wywiadzie dla radiowej Czwórki, kiedyś dostawał takie propozycje, ale nie był jeszcze na nie gotowy. – To niesamowite przeżycie. Nie wiedziałem jak się zachować na początku. Potem się rozluźniłem i była to super przygoda – wspomina Bednarek. – Miło wspominam i nie mogę się doczekać efektu końcowego, bo nie obejrzałem tej bajki całej, tylko fragmenty, w których podstawiałem głos. Ja mam taką śmieszną postać. To jest Szpenio, taki piesek, który jest imprezowym zwierzakiem, ale jest też świetnym przyjacielem i potrafi sobie poradzić z każdym problemem. To taka energetyczna postać, która miała wiele moich cech charakteru. Pitbull podstawiał jej głos w Ameryce. Szpenio będzie nie tylko mówił moim głosem, ale też śpiewał i nawijał. W ogóle cały czas tańczy, ma wokół siebie tancerzy. Taka zwariowana postać. Cała bajka jest pełna koloru, ma fajny przekaz. Pokazuje, że warto być sobą, że mimo tego że nie jesteśmy idealni, różnimy się czymś od kogoś innego, to warto być sobą i to wcale nie jest złe. Każdy jest wyjątkowy tylko trzeba w to wierzyć i odkrywać siebie – kończy wokalista.

Paskudy. Ugly Dolls w kinach od 31 maja. 

Plakat filmu Paskudy. Ugly Dolls

plakat filmu Paskudy. UglyDolls
Fot. Monolith FIlms/materiały prasowe

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.