Kobiety mafii 2
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Zobaczcie oficjalny plakat Kobiet mafii 2!

Kiedy premiera nowego filmu Patryka Vegi?

Weronika Kostyra 8 stycznia 2019 12:22
Kobiety mafii 2
Fot. Materiały prasowe

Już niebawem premiera nowej produkcji Patryka Vegi. Będzie to kontynuacja Kobiet mafii – filmu, który okazał się wielkim sukcesem. Jak każdy projekt reżysera budzi duże kontrowersje, ale dzięki temu bije rekordy frekwencji. Widzieliśmy już zwiastun filmu Kobiety mafii 2 bez cenzury. Teraz przyszła pora na oficjalny plakat.

„Kobiety mafii 2 – oficjalny plakat

Wśród gwiazd, które zdecydowały się wystąpić w produkcji są między innymi Katarzyna Warnke i Agnieszka Dygant, które grały również w pierwszej części. Poza nimi na plakacie widzimy Aleksandrę Popławską, Aleksandrę Grabowską oraz kolumbijską gwiazdę Angie Cepedę znaną z serialu Luz Maria. Na ekranie zobaczymy też Piotra Adamczyka, który zaskakuje charakteryzacją i zupełnie nietypową dla siebie rolą.

O czym jest film „Kobiety mafii 2”?

Reżyser zapowiada, że „Druga część ma być jeszcze bardziej wybuchowy od pierwszej części i przynieść wątki, jakich w polskim kinie jeszcze nie było”. Świadczy o tym połączenie świata polskiej mafii z kolumbijskim kartelem. Akcja będzie działa się na trzech kontynentach i w czterech państwach – Niemczech, Hiszpanii, Kolumbii i Maroko.

„Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się mafijną celebrytką. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan”, czytamy w opisie filmu.

Premiera już 22 lutego. Też nie możecie się doczekać? 

Plakat Kobiety mafii 2
Fot. Facebook @PatrykVegaOfficial

Kobiety mafii 2
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.