Aga Zaryan
Fot. Instagram @agazaryan_official
ZE ŚWIATA MUZYKI

Aga Zaryan nagrała album z największymi świątecznymi przebojami!

„What Xmas Means To Me” to przepis na klimatyczne Święta!

Weronika Kostyra 20 grudnia 2018 16:45
Aga Zaryan
Fot. Instagram @agazaryan_official

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, gość specjalny i ikona muzyki jazzowej Freddie Cole (czy ktoś słyszał jak śpiewa brat legendarnego Nat King Cole'a?), selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej oraz wspaniałe aranżacje orkiestrowe. To kwintesencja albumu What Xmas Means To Me.

Świąteczny album Agi Zaryan, „What Xmas Means To Me”

Aga Zaryan swoim śpiewem już od pierwszych dźwięków przenosi nas w atmosferę pełną świątecznej aury i radosnego uniesienia. Album jest pełen subtelne jazzowych aranżacji ulubionych świątecznych przebojów takich jak Santa Claus Is Coming To Town czy Jingle Bells. Uzupełniają je nastrojowe Someday at Christmas Steviego Wondera oraz The Christmas Song.

Aga Zaryan dodając do muzyki charakterystyczną dla siebie magię i ciepło tworzy nową jakość. Płyta została zrealizowana w towarzystwie wybornego zespołu European Jazz Sextet oraz wspaniałej orkiestry Prague Filmharmonic Orchestra. Nagrania odbywały się w Nowym Jorku, Warszawie oraz w Pradze. Jednym słowem klasyk.

What Xmas Means To Me to idealny pomysł na świąteczny prezent lub uzupełnienie rodzinnej atmosfery świąt! 

Aga Zaryan, What Xmas Means To Me
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?