Aga Zaryan
Fot. Instagram @agazaryan_official
ZE ŚWIATA MUZYKI

Aga Zaryan nagrała album z największymi świątecznymi przebojami!

„What Xmas Means To Me” to przepis na klimatyczne Święta!

Weronika Kostyra 20 grudnia 2018 16:45
Aga Zaryan
Fot. Instagram @agazaryan_official

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, gość specjalny i ikona muzyki jazzowej Freddie Cole (czy ktoś słyszał jak śpiewa brat legendarnego Nat King Cole'a?), selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej oraz wspaniałe aranżacje orkiestrowe. To kwintesencja albumu What Xmas Means To Me.

Świąteczny album Agi Zaryan, „What Xmas Means To Me”

Aga Zaryan swoim śpiewem już od pierwszych dźwięków przenosi nas w atmosferę pełną świątecznej aury i radosnego uniesienia. Album jest pełen subtelne jazzowych aranżacji ulubionych świątecznych przebojów takich jak Santa Claus Is Coming To Town czy Jingle Bells. Uzupełniają je nastrojowe Someday at Christmas Steviego Wondera oraz The Christmas Song.

Aga Zaryan dodając do muzyki charakterystyczną dla siebie magię i ciepło tworzy nową jakość. Płyta została zrealizowana w towarzystwie wybornego zespołu European Jazz Sextet oraz wspaniałej orkiestry Prague Filmharmonic Orchestra. Nagrania odbywały się w Nowym Jorku, Warszawie oraz w Pradze. Jednym słowem klasyk.

What Xmas Means To Me to idealny pomysł na świąteczny prezent lub uzupełnienie rodzinnej atmosfery świąt! 

Aga Zaryan, What Xmas Means To Me
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.