Aga Zaryan
Fot. Instagram @agazaryan_official
ZE ŚWIATA MUZYKI

Aga Zaryan nagrała album z największymi świątecznymi przebojami!

„What Xmas Means To Me” to przepis na klimatyczne Święta!

Weronika Kostyra 20 grudnia 2018 16:45
Aga Zaryan
Fot. Instagram @agazaryan_official

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, gość specjalny i ikona muzyki jazzowej Freddie Cole (czy ktoś słyszał jak śpiewa brat legendarnego Nat King Cole'a?), selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej oraz wspaniałe aranżacje orkiestrowe. To kwintesencja albumu What Xmas Means To Me.

Świąteczny album Agi Zaryan, „What Xmas Means To Me”

Aga Zaryan swoim śpiewem już od pierwszych dźwięków przenosi nas w atmosferę pełną świątecznej aury i radosnego uniesienia. Album jest pełen subtelne jazzowych aranżacji ulubionych świątecznych przebojów takich jak Santa Claus Is Coming To Town czy Jingle Bells. Uzupełniają je nastrojowe Someday at Christmas Steviego Wondera oraz The Christmas Song.

Aga Zaryan dodając do muzyki charakterystyczną dla siebie magię i ciepło tworzy nową jakość. Płyta została zrealizowana w towarzystwie wybornego zespołu European Jazz Sextet oraz wspaniałej orkiestry Prague Filmharmonic Orchestra. Nagrania odbywały się w Nowym Jorku, Warszawie oraz w Pradze. Jednym słowem klasyk.

What Xmas Means To Me to idealny pomysł na świąteczny prezent lub uzupełnienie rodzinnej atmosfery świąt! 

Aga Zaryan, What Xmas Means To Me
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.