Magdalena Mielcarz, VIVA! listopad 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
ZE ŚWIATA MUZYKI

Magdalena Mielcarz wydała singiel jako LVMA BLACK!

Zobacz zmysłowy teledysk!

Redakcja VIVA! 30 stycznia 2019 12:14
Magdalena Mielcarz, VIVA! listopad 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Nowy singiel Magdaleny Mielcarz, czyli debiut LVMY BLACK! Kilka dni temu swoją premierę miał jej najnowszy singiel ICU, do którego powstał bardzo zmysłowy teledysk. Utwór można często usłyszeć w Radiu Zet, ale również w największych serwisach streamingowych. Teledysk zaś dostępny jest m.in. na YouTubie. Co stoi za tak wielką zmianą u Magdaleny Mielcarz?

Nowy album LVMY BLACK, czyli Magdaleny Mielcarz

Najnowszy kawałek to jedynie zapowiedź pierwszego studyjnego albumu LVMY BLACK, czyli Magdaleny Mielcarz. Producentem singla jest topowy amerykański muzyk – Emile Ghantous, na co dzień pracujący z takimi artystami jak Christina Aguilera, Snoop Dogg czy Chris Brown. W tworzenie pozostałych utworów był zaangażowany m.in. Jordan Ware – zdobywca nagrody Grammy za piosenkę Where Are You Now Justina Biebera, znany również z kooperacji z takimi gwiazdami jak m.in. Madonna i Justin Timberlake.

Singiel ICU opowiada o trudnej i niejasnej relacji pomiędzy dwojgiem ludzi. Atmosfera utworu jest zawieszona pomiędzy jawą a snem, pomiędzy pragnieniami a rzeczywistością. Nowoczesne popowe brzmienia spotykają się m.in. z elementami tropical house’u czy trapu. Są to kierunki muzyczne wyznaczające kierunek dalszej twórczości LVMY BLACK.

LVMA BLACK jest współautorką muzyki i tekstów. Opowiada w nich o świecie marzeń i fantazji, który jest alternatywą dla codziennej rutyny. Kolejne single LVMY BLACK ukażą się już wkrótce! 

Magdalena Mielcarz LVMA BLACK
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.