Seks w wielkim mieście, serial
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kultowy serial Seks w wielkim mieście powraca na ekrany!

Znamy pierwsze szczegóły!

Ksenia Krasko 29 marca 2019 13:00
Seks w wielkim mieście, serial
Fot. East News

To wspaniała wiadomość dla wszystkich wielbicieli Seksu w wielkim mieście – serial powróci na ekrany po 15 latach przerwy! Scenariusz oparty będzie na wydarzeniach z najnowszej książki Candace Bushnell Is There Still Sex in The City?. Pisarka będzie również jedną z producentek nowego sezonu.

Seks w Wielkim Mieście powraca na ekrany

Informację o ekranizacji nowego Seksu w wielkim mieście potwierdziła Candace Bushnell, autorka bestsellera, na podstawie którego nakręcono 6 sezonów uwielbianego na całym świecie serialu. „Kiedyś było inaczej. Przekroczenie 50-tki oznaczało emeryturę – mniejszą ilość pracy, poświęcanie się hobby i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, prowadzącymi tak samo powolne życie”, tłumaczy Bushnell w rozmowie z portalem Deadline. „[...] Te osoby nie ćwiczyły, nie ryzykowały w biznesie, nie uprawiały seksu z nieznajomymi, i nie zaczynały wszystkiego od początku. Jednak prawdziwe życie 50- i 60-latek wygląda właśnie w ten sposób i nie odmawiają one sobie przyjemności. Jestem szczęśliwa, że mogłam pokazać rzeczywistość na stronach mojej książki, a teraz również na ekranie”.

Nicole Clemens – szefowa Paramount, który zajmie się produkcją – dodaje: „Oryginalny Seks w wielkim mieście był kamieniem milowym dla całego pokolenia kobiet, dla mnie też. Cieszymy się, że możemy kontynuować tę rozmowę z punktu widzenia kobiet po 50-tce i odpowiedzieć na pytanie – Tak! Jest więcej seksu w mieście!”.

Kiedy nowy sezon Seksu w Wielkim Mieście?

Niestety, nadal nie wiadomo, czy w serialu zobaczymy nasze ulubione aktorki. Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis i Cynthia Nixon nie skomentowały najnowszych doniesień. Fani nie liczą na zbyt wiele, ponieważ w zeszłym roku Cattrall publicznie oskarżyła Parker o udawaną przyjaźń, i konflikt między aktorkami trwa do dziś.

Książka Is There Still Sex in The City? pojawi się w sprzedaży już 6 sierpnia! Z niecierpliwością czekamy i na nią, i na datę premiery nowego sezonu kultowego serialu!  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.