sylwester-marzeń-z-dwójką
Fot. Waldemar Kompała / TVP
VIVA! Tylko u nas

Nowy Rok powitaj z Dwójką! Sylwester Marzeń wraca do stolicy Tatr

To powrót w spektakularnym stylu!

Artykuł sponsorowany 27 grudnia 2021 16:30
sylwester-marzeń-z-dwójką
Fot. Waldemar Kompała / TVP

Tęskniliście za Sylwestrem w Zakopanem! Nie musicie już dłużej czekać. W tym roku Dwójka ponownie będzie witać Nowy Rok w zimowej stolicy Polski. I zrobi to z przytupem - organizatorzy przygotowali naprawdę wspaniałe widowisko.

Sylwester Marzeń z Dwójką odbędzie się na nowoczesnej, multimedialnej scenie na Górnej Równi Krupowej. Szykuje się nie tylko fantastyczny koncert z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd. Ich wspaniałym uzupełnieniem będą zapierające dech w piersiach pokazy pirotechniczne i występy najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę noc choreografiach. Wyjątkowa scenografia, składająca się z ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów, przeniesie widzów do bajkowej zimowej krainy.

sylwester-marzeń-z-dwójką
Fot. Waldemar Kompała / TVP

A jacy artyści będą nam towarzyszyć w tej sylwestrowej podróży? Zobaczymy i usłyszymy znajome twarze i głosy, m.in.: Zenona Martyniuka, Roksany Węgiel, Sławomira, Rafała Brzozowskiego, Thomasa Andersa z zespołu Modern Talking czy zespołów Boys i Weekend. Sylwester Marzeń będzie też jednak wspaniałą okazją do poznania wschodzących gwiazd polskiej muzyki, m.in. Darii, Karoliny Stanisławczyk i Kuby Szmajkowskiego, a także do odświeżenia sobie twórczości wykonawców mniej widocznych w mediach, np. grup Piękni i Młodzi, Mig, Defis, Classic, Playboys, Milano czy folklorystycznego Baciary. Ze Szwecji przyjedzie najlepszy tribute band Abby, czyli Arrival From Sweden (z koncertem The Music From ABBA), z Włoch - Francesco Monte i Senhit, a z Ukrainy - wspaniała grupa taneczna Odessa Band. Czymże jednak byłby Sylwester Marzeń bez niespodzianek? Telewizja Polska zawsze lubiła zaskakiwać i w Zakopanem na pewno nie będzie inaczej.

Nikogo jednak nie zdziwi obecność legendy polskiej estrady - Maryli Rodowicz. Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką będzie ona dzierżyć królewskie insygnia. A jest co świętować. 25 grudnia TVP emitowała dokumentalny film o jej życiu "Maryla. Tak kochałam" - wspaniały hołd dla artystki, która już za życia stała się legendą, a przecież nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. I udowodni to na pewno na scenie w Zakopanem! A już 1 stycznia Rodowicz zobaczymy w trzeciej edycji show „The Voice Senior”. Gwiazda będzie pełniła rolę trenerki uczestników.

sylwester-marzeń-z-dwójką
Fot. Waldemar Kompała / TVP

Koncert w Zakopanem poprowadzą znane i lubiane twarze TVP: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

Sylwester Marzeń z Dwójką już 31 grudnia na żywo z Zakopanego od godz. 20 w TVP2. Nie może was zabraknąć przed telewizorami!

Materiał powstał z udziałem TVP

TAGI #TVP #Sylwester

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.