Sting
Fot. agefotostock/East News
ZE ŚWIATA MUZYKI

Największe przeboje Stinga w nowych aranżacjach! „To moje życie opowiedziane piosenkami”

Album „My Songs” wkrótce w sprzedaży...

Redakcja VIVA! 16 maja 2019 14:44
Sting
Fot. agefotostock/East News

Sting zapowiada premierę nowego albumu. Na My Songs trafią największe przeboje 17-krotnego zdobywcy nagrody Grammy w nowych aranżacjach. Wydawnictwo trafi do sprzedaży 24 maja 2019.

„My Songs”, nowy album Stinga wkrótce ukaże się na rynku

My Songs to moje życie opowiedziane piosenkami. Niektóre z nich powstały na nowo, inne nieznacznie zmienione, ale każda z nich brzmi współcześnie”, wyjaśnia artysta. Utwory na nowym albumie zostały dostosowane do 2019 roku, ale wciąż nie tracą ducha oryginału. Na albumie usłyszymy między innymi takie przeboje jak Englishman in New York, Fields of Gold, Shape Of My Heart, Every Breath You Take, Roxanne oraz Message In A Bottle. Do albumu dołączono osobiste notatki napisane przez samego artystę, w których muzyk zdradza historie związane z powstaniem konkretnych piosenek, jak również opisuje okoliczności nagrywania. Krążek jest celebracją twórczości Stinga, zarówno solowej, jak i z The Police.

Za produkcję „My Songs” odpowiadają Martin Kierszenbaum (Sting, Lady Gaga, Robyn), Dave Audé (Bruno Mars, Selena Gomez) oraz Jerry Fuentes (The Last Bandoleros). Miksami zajął się Robert Orton (Lana Del Rey, Mumford & Sons), a inżynierią Tony Lake (Sting, Shaggy).

My Songs ukaże się na CD i winylu. Na wersji deluxe dodatkowo pojawią się koncertowe wersje Synchronicity II, Next To You, Spirits In the Material World oraz Fragile.

Sting dotychczas sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie, zdobył najbardziej prestiżowe muzyczne wyróżnienia i zapewnił sobie legiony oddanych fanów. Latem 2018 artysta wydał wspólny album z Shaggym, 44/876, który w Polsce ma już status złotej płyty. 

Sting My Songs
Fot. Materiały prasowe

TAGI #Sting #muzyka

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.