Nowe oblicze Greya, 50 twarzy Greya
Fot. Materiały prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO

Autorka Pięćdziesięciu twarzy Greya wydaje nową książkę!

Kiedy premiera powieści „The Mister”?

Weronika Kostyra 30 stycznia 2019 19:55
Nowe oblicze Greya, 50 twarzy Greya
Fot. Materiały prasowe

Autorka bestsellerowej serii powieści o losach Christana Greya oraz Anastasii Steele wydaje kolejną książkę. Tym razem nie będzie jednak ona związana w Pięćdziesięcioma twarzami Greya. Nowa powieść E.L. James nosi tytuł The Mister i już wkrótce trafi do księgarni. O czym będzie?

O czym będzie nowa książka autorki „Pięćdziesięciu twarzy Greya”?

Trylogia o Christianie Greyu okazała się przebojem na całym świecie. Książki przetłumaczono na dziesiątki języków. Mówi się, że E.L. James na zawsze odmieniła oblicze powieści erotycznych. Wielkim sukcesem były także kinowe ekranizacje losów bohaterów. Teraz pisarka wydaje nową powieść, jednak ma być ona zupełnie inna niż jej dotychczasowa twórczość.

Książka The Mister ma być historią o  „Kopciuszku na miarę XXI wieku”. Będzie opowiadać o romansie arystokraty, Maxima Trevelyana i Alessii Demachi. Akcja będzie działa się w Londynie, Kornwalii i na Bałkanach. Maxim odziedziczył fortunę i zyskał tytuł szlachecki po rodzinnej tragedii. Poznaje piękną i tajemniczą Alessię… „Jestem niesamowicie podekscytowana, że w końcu pokażę światu ten namiętny romans. To opowieść o Kopciuszku na miarę XXI wieku. Maxim i Alessia poprowadzili mnie przez fascynującą podróż. Mam nadzieję, że czytelnicy zostaną zaciekawieni ich ekscytującą i zmysłową historią, tak jak ja podczas pisania i że podobnie jak ja, pokochają ich”, wyznała autorka w programie Today.

Czy w nowej powieści także znajdą się gorące sceny seksu? Dowiemy się już wkrótce. Premiera książki The Mister odbędzie się jeszcze w tym roku. Trafi ona do amerykańskich księgarni 16 kwietnia. Nie jest jeszcze znana data premiery polskiego tłumaczenia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My new passionate romance #TheMister releases on 16 April 2019. Details on my website.

Post udostępniony przez E L James (@erikaljames)

Jamie Dornan, Dakota Johnson, 50 twarzy Greya
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?